21 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Jerry Turner i Teresa Nest pobierają się na weselu ABC – The Hollywood Reporter

Jerry Turner i Teresa Nest pobierają się na weselu ABC – The Hollywood Reporter

Jerry Turner nie będzie już miał złotego dyplomu licencjata, ponieważ ma zamiar wziąć ślub podczas transmisji ślubnej na żywo w ABC.

Podczas czwartkowego finału na żywo Złoty kawalerktóry obejmował zaręczyny bohaterki serialu Turner z Teresą Nest w Kostaryce. Para ogłosiła, że ​​zawiąże węzeł 4 stycznia 2024 roku. Złote wesele Program zostanie wyemitowany o 20:00 i będzie pierwszym od tego czasu ślubem transmitowanym w telewizji BSC Faworyci Sean Lowe i Catherine Giudici złożyli śluby w 2014 roku.

Po tym, jak gospodarz Jesse Palmer powiedział Turnerowi (72 l.) i Nest (70 l.), że program wyśle ​​parę na wycieczkę do Włoch, Bachelor Gold odpowiedział: „Możemy wykorzystać to jako podróż poślubną, ponieważ bierzemy ślub”. Zrobimy to tak szybko, jak się da, bo w naszym wieku nie mamy zbyt wiele czasu do stracenia. Jak tylko uda nam się zaplanować ślub, weźmiemy ślub.

Wicemistrzostwo Leslie Fahima ze łzami w oczach zerwała z Turnerem w Kostaryce, gdy poczuła, że ​​nie zainwestował w ich związek, co doprowadziło go do wyrażenia, że ​​jego uczucia do Nest były silniejsze. „Czułam się zdruzgotana” – powiedziała Fahima Palmerowi podczas części finałowej „After the Final Rose”. „Zburzyłam swoje mury i tak bardzo się w nim zakochałam. Od dawna nie zakochałam się w nikim, więc było to trudne”.

Jerry Turner i Teresa Nest po zaręczynach Złoty kawaler

Disneya/Johna Fleenora

Kiedy na koniec ponownie się spotkali, Fahima powiedziała Turnerowi, że czuje się „zdruzgotana” ich rozstaniem i zapytała, co poszło nie tak. „Nie poszło zbyt dobrze, Leslie” – odpowiedział. „Byłoby lepiej z kimś innym. To była właściwa osoba w złym kierunku”.

Turner była oszołomiona, kiedy w Kostaryce przybyła po potencjalną propozycję oświadczeń, mówiąc jej: „Uświadomiłam sobie, że nie jesteś dla mnie odpowiednią osobą do życia”. Zrobił pauzę, zanim dodał: „Jesteś tym, bez którego nie mogę żyć”. Następnie Nest roześmiał się i zapewnił go: „To było bardzo dobre”, po czym uklęknął na jedno kolano, aby się oświadczyć.

Palmer zapytał Turnera podczas „After the Final Rose”, czy jego uczucia do Nest przeszły do ​​historii z dnia na dzień. „Były momenty w rozmowie, które dawały subtelną świadomość” – powiedział Turner o swoich relacjach z Nest, specjalistą ds. usług finansowych z New Jersey. „Z każdą mijającą chwilą coraz bardziej okazywała swój entuzjazm, żądną przygód stronę i tak dalej. Każde z nich było dodatkowym bonusem”.

Chociaż Turner sprzeciwił się zapytaniu o ich fizyczny związek w apartamencie fantasy, Nest krzyknął: „Zdjąłem mu buty”, przywołując na myśl zdanie używane w tym sezonie. Gdy publiczność się roześmiała, zażartowała: „Nie, pocałunkami”.

Fahima była zdruzgotana podczas finału, kiedy Turner zakończył ich związek wkrótce po przedstawieniu jej swoim dwóm córkom i wnuczkom. Fahima wyjaśniła, że ​​poczuła się szczególnie zraniona, ponieważ Turner wyznał jej miłość na randce w apartamencie fantasy i poczynił uwagi, które skłoniły ją do rozpoczęcia planowania wspólnej przyszłości.

„Moje serce znów jest złamane” – Fahima powiedziała Turnerowi w Kostaryce. „Ale teraz muszę to zrobić przed całym światem, aby ponownie zobaczyć, jak bardzo jestem załamany i jak nikt mnie nie wybiera. To nie ty mnie wybrałeś – znowu. A tamtej nocy sprawiłeś, że wyglądało to tak, jakbyś mnie wybrał „Powiedziałeś mi rzeczy, które sprawiły, że pomyślałem, że tak właśnie będzie. Poprowadziła mnie drogą, potem skręciła i zostawiła mnie tam, i tak się czuję.

Nest i Turner połączyli siły w obliczu wspólnego żalu po stracie małżonka. Turner, opisany przez ABC jako emerytowany właściciel restauracji z Indiany, stracił Toni, swoją ukochaną ze szkoły średniej i żonę od 43 lat, kiedy zmarła w 2017 roku po infekcji bakteryjnej. Tymczasem mąż Nest, z którym żyła od 42 lat, Billy, zmarł z powodu niewydolności nerek.

W artykule, który opublikowałem Reporter z Hollywood Kwestionując narrację serialu, że Turner nie spotykał się od czasu przed ślubem, kobieta przedstawiła się jako była dziewczyna Turnera i powiedziała, że ​​zaczęli się spotykać miesiąc po śmierci jego żony, co doprowadziło do związku, który trwał ponad dwa lata. Kobieta, która prosiła o zachowanie anonimowości, powiedziała, że ​​przeprowadziła się z Iowa, aby zamieszkać z Turnerem w jego domu w stanie Indiana, zanim zakończył on związek na początku 2020 roku.

READ  Joker: Folie à Deux umieszcza zdjęcia i filmy na dachu