20 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Netflix facing criticism for Jeffrey Dahmer series

Aktor Evan Peters pozostał w roli Jeffreya Dahmera przez kilka miesięcy, aby przygotować się do roli

Aktor Evan Peters powiedział, że był „przerażony” rolą seryjnego mordercy Jeffreya Dahmera w filmie Seria Netflix Dahmer – Bestia: Historia Jeffreya Dahmera.

„Zastanawiałem się, czy powinienem to zrobić, czy nie”, powiedział Peters podczas sobotniego seminarium. „Wiedziałem, że to będzie niesamowicie mroczne i niewiarygodnie trudne”.

W panelu wystąpił także reżyser Ryan Murphy oraz Nessie Nash i Richard Jenkins.

Peters wyjaśnił, że obejrzał wywiad Dahmera z 1994 roku w „Dateline”, aby „zagłębić się w psychologię tego ekstremalnego aspektu ludzkiego zachowania”.

Ryan Murphy mówi, że skontaktował się z „rodziną i przyjaciółmi 20 ofiar” w sprawie serialu Dahmer.

Aktor Evan Peters powiedział, że jest „przerażony” graniem Jeffreya Dahmera w serialu Netflix „Dahmer-The Beast: The Jeffrey Dahmer Story”.
(Getty Images/Netflix)

Według Murphy’ego, Peters nosił ołowiane ciężarki wokół ramion i podnosił buty w butach przez cztery miesiące przygotowań i sześć miesięcy filmowania, aby naśladować fizyczność Dahmera.

„W zasadzie pozostawał w tej postaci, choć trudnej, przez kilka miesięcy” – powiedział Murphy.

Peters powiedział, że Dahmer „ma bardzo proste plecy. Nie porusza rękami podczas chodzenia, więc kładę ciężary na ramionach, aby zobaczyć, jak się czuję”.

„Nosiłem spersonalizowane buty z podwyższeniami, jego dżinsy i okulary i cały czas miałem w ręku papierosa” – powiedział Peters. „Chciałem, żeby wszystkie te rzeczy, te zewnętrzne rzeczy, były drugą naturą, kiedy kręciliśmy, więc oglądałem wiele ujęć, a także pracowałem z trenerem akcentującym, aby obniżyć głos. Sposób, w jaki mówił, był bardzo fajny. Jest wybitny i ma akcent.”

Taśmy Milwaukee LGBTQ zabraniają klientom noszenia kostiumów Jeffreya Dahmera

Peters nosił ołowiane ciężarki na ramionach i nosidła w butach przez cztery miesiące przygotowań i sześć miesięcy filmowania, aby naśladować fizyczność Dahmera (na zdjęciu).

Peters nosił ołowiane ciężarki na ramionach i nosidła w butach przez cztery miesiące przygotowań i sześć miesięcy filmowania, aby naśladować fizyczność Dahmera (na zdjęciu).
(Zdjęcie: Bureau of Prisons/Getty Images)

„Wystartowałem też i stworzyłem ten 45-minutowy syntezator audio, który był bardzo pouczający” – kontynuował. „Słuchałem tego każdego dnia, mając nadzieję na nauczenie się jego wzorców mowy, ale tak naprawdę, próbując wejść w jego sposób myślenia i zrozumieć, że każdego dnia kręciliśmy. To było dokładne poszukiwanie, próba znalezienia wyjątkowych momentów w czasach, gdy nie wydaje się nieśmiały Więc możesz zobaczyć, jak się zachowywał przed tymi wywiadami i pójściem do więzienia.

READ  „Poszedłem do piekła i wróciłem” - Deadline

Nash wskazał, że zbliżyła się do Petersa w zacznij strzelać Przywitać się i zdać sobie sprawę, że jest „w drodze”.

Przesłuchanie taśm adwokata Jeffreya Dahmera w szoku Netflix Doc

Evan Peters powiedział, że oglądał wywiad Dahmera z 1994 roku "linia daty" Dla mnie "Zanurz się w psychologii tego ekstremalnego aspektu ludzkiego zachowania."

Evan Peters powiedział, że obejrzał wywiad Dahmera z 1994 roku w „Dateline”, aby „zagłębić się w psychologię tego ekstremalnego aspektu ludzkiego zachowania”.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY UZYSKAĆ ​​APLIKACJĘ FOX NEWS

„Chciałam to uszanować i chciałam to zatrzymać” – powiedziała. „Dużo się za ciebie modliłem, bo to jest ciężkie. A kiedy zostajesz w tym i jesteś związany materiałem, jak kość do szpiku, twoja dusza jest w pewnym momencie poruszona. I widzę, że” Jestem zmęczony. Po prostu powiedziałem: „Dobrze, upewnię się, że utrzymasz mnie w mojej modlitwie, ponieważ to dużo, a on chce to zrobić sprawiedliwie”.