21 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Gwiazdy prequelu Fury Road Anya Taylor-Joy – The Hollywood Reporter

Gwiazdy prequelu Fury Road Anya Taylor-Joy – The Hollywood Reporter

Jaki Piękny dzień! przyczepa do Furiosa Przetarg został ogłoszony (poniżej). Mad Max Fani serii po raz pierwszy mają poczucie tego, czego oczekiwano od dawna Droga gniewu prefiks. Zgodnie z oczekiwaniami intensywny, niemal od ściany do ściany materiał filmowy, eksplozje i szalona jazda.

Kolejna przygoda reżysera George’a Millera na jego postapokaliptycznym pustkowiu, z udziałem Anyi Taylor-Joy (Gambit królowej) jako cesarz Furiosa. W rolach drugoplanowych występuje u boku Chrisa Hemswortha, Toma Burke, Nathana Jonesa, Angusa Sampsona i Quadena Baylesa. Scenariusz napisali Miller i Nico Lathoris, którzy również pomogli w pisaniu Droga gniewu. Ujawniono także pełny tytuł filmu: Furiosa: Saga Mad Maxaktóry otrzymuje przyjazne dla serii podejście do „Mad Maxa”, mimo że ta postać nie ma się pojawić.

Oficjalny opis: „Gdy świat się rozpada, młoda Furiosa zostaje porwana z zielonego miejsca wielu matek i oddana w ręce hordy motocyklistów dowodzonych przez watażkę Dementusa. Gdy tyrani walczą o kontrolę nad zamkiem, Furiosa przeżywa wiele prób, planując wrócić do domu przez pustkowia.

Studio wypuściło także ten ruchomy plakat:

Droga gniewu Film od razu po premierze w 2015 roku odniósł ogromny sukces, zarabiając na całym świecie prawie 400 milionów dolarów. W filmie wystąpił Tom Hardy w roli Mad Maxa, zastępując Mela Gibsona, który grał tę postać w trzech poprzednich filmach. W Fury Road wystąpiła także Charlize Theron w roli Furiosy, jednorękiej ocalałej uciekającej przed złym watażką. Rezultat został powszechnie uznany za jeden z najlepszych filmów akcji, jakie kiedykolwiek nakręcono, i stanowi świadectwo wizualnej mocy praktycznych efektów. Jednakże Miller rozważał wykorzystanie rozbudowanej grafiki komputerowej, aby utrzymać Therona w roli Furiosy w prequelu.

„Przez długi czas myślałem, że moglibyśmy po prostu użyć CG, aby odmłodzić Charlize, ale nie sądzę, że jeszcze jesteśmy blisko tego” – powiedział Miller. New York Times W 2020 r. „Mimo odważnych prób IrlandczykMyślę, że jest jeszcze niesamowita dolina.

READ  Czterokrotne pożegnanie: psy królowej i źrebię biorą udział w procesji pogrzebowej | Królowa Elżbieta II

Theron powiedział kilka miesięcy później Reporter z Hollywood Aby nie wracać do tej roli: „To trudna pigułka do przełknięcia. Słuchaj, szanuję George’a tak samo, jeśli nie bardziej, po zakończeniu prac Droga gniewu Z nim. Jest profesorem i życzę mu wszystkiego najlepszego. Tak, to na pewno trochę łamie serce.

the Furiosa Prequel/spin-off był nawet projektowany już wcześniej Droga gniewu Został wyprodukowany, a Miller i Latouris napisali poprzedzający go scenariusz Droga gniewu filmowanie. Jednak projekt utknął w martwym punkcie na lata z powodu batalii prawnej pomiędzy Millerem a studiem Droga gniewu Zyski. W 2017 roku pożyczkodawca Millera złożył pozew przeciwko Warner Bros. Twierdząc, że studio odmówiło wypłaty uzgodnionej premii w wysokości 7 milionów dolarów if Droga gniewuBudżet wyniósł niecałe 157 milionów dolarów. Miller potwierdził, że film kosztował tylko więcej ze względu na „znaczące zmiany i opóźnienia” stworzone przez studio. Dwa lata później, Millerze Powiedział prasie Że „chaos się uspokoił” wokół fuzji AT&T, planuje także dwa kolejne Droga gniewu Kontynuacje, w tym Mad Max.

Furiosa Premiera w kinach odbędzie się 24 maja 2024 roku.