22 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Jerry Seinfeld mówi, że „kręcenie filmów się skończyło”, a zamiast tego pojawia się „zamieszanie”.

Jerry Seinfeld mówi, że „kręcenie filmów się skończyło”, a zamiast tego pojawia się „zamieszanie”.

Jerry Seinfeld podczas swojego reżyserskiego debiutu w serwisie Netflix wypowiada się na temat branży filmowej Nie zamrożonekomedia o powstaniu Pop-Tarts.

W nowym wywiadzie komik opowiada o swoich doświadczeniach związanych z kręceniem filmów na tym etapie swojej kariery.

„To było dla mnie zupełnie nowe. Myślałem, że zrobiłem kilka fajnych rzeczy, ale w niczym nie przypominało to sposobu, w jaki pracowali ci ludzie” – powiedział Seinfeld. GQ W wywiadzie. „Są tacy niebezpieczni! Nie mają pojęcia, że ​​przemysł filmowy się skończył. Nie mają pojęcia”.

Kontynuował: „Film nie zajmuje szczytu hierarchii społecznej i kulturowej, jaki zajmował przez większość naszego życia. Kiedy pojawił się film, jeśli był dobry, wszyscy go oglądaliśmy. Wszyscy to omawialiśmy. Cytowaliśmy wersety i sceny, które nam się podobały. „Teraz przechodzimy przez wąż, po prostu próbujemy zobaczyć”.

Zapytany, co zastąpiło film, Seinfeld odpowiedział: „Depresja? Złe samopoczucie? Powiedziałbym, że zamieszanie. Zamieszanie zastąpiło biznes filmowy. Wszyscy, których znam w showbiznesie, codziennie pytają: „Co się dzieje?”. Jak to robisz? ?” Co mamy teraz zrobić?

Jeśli chodzi o pozycję Seinfelda w branży, powiedział: „Zrobiłem wystarczająco dużo rzeczy, aby mieć coś własnego, co jest cenniejsze niż kiedykolwiek. „Stawanie na stanowisku jest jak bycie stolarzem stolarskim i każdy potrzebuje faceta, który zna się na drewnie .”

„Wszędzie rosną drzewa, ale nakrycie pięknego stołu nie jest łatwe. Metafora jest taka, że ​​jeśli masz dobre rzemiosło i umiejętności, jesteś w pewnym sensie odporny na kaprysy branży to coś, czego nie da się udawać. To jak trampolina. „Możesz powiedzieć, że jesteś nurkiem na platformie, ale w ciągu dwóch sekund możemy stwierdzić, czy tak jest, czy nie. To właśnie ludzie lubią w stand-upie. Wszystko inne jest fałszywe. .”

READ  Horoskopy dotyczące miłości i związków na 20 lutego 2024 r. | Astrologia

Aktor niedawno pojawił się w Ograniczyć entuzjazm Zakończenie jest z udziałem Larry'ego Davida, z którym Seinfeld współtworzył serial komediowy, naśmiewając się z kontrowersji Seinfelda koniec.