9 grudnia, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

YourTango

10 zasad, których muszą przestrzegać pracownicy Opery

Oprah Winfrey to legenda talk-show, która w latach 1986-2011 była gospodarzem tytułowego przeboju „The Oprah Winfrey Show”. Jej celem w programie było zajęcie się problemami, które dotykają ludzi na dużą skalę. od tego czasu,

Oprah była współzałożycielką Oxygen, Harpo Productions, firma filmowa i wideoi uruchomił OWN (The Oprah Winfrey Network).

z Zebrał ponad 3,5 miliarda dolarówMusi wymagać dużo organizacji i dalekowzroczności, aby jej projekty przebiegały płynnie.

Oto 10 ścisłych zasad, których pracownicy Oprah muszą przestrzegać, aby być częścią jej zespołu.

1. Podpisz zamkniętą sądową umowę o zachowaniu poufności.

Oprah lubi chronić swoje życie prywatne. Ludzie, którzy dla niej pracują, są wtajemniczeni w szczegóły życia Cyklopa, których opinia publiczna nigdy się nie dowie.

Aby zachować swoje najbliższe sekrety w sekrecie, Oprah ma jeden Najlepsze zespoły reklamowe i prawne w pracy. Nic dziwnego, że większość umów o zachowaniu poufności zawieranych jest na ograniczony czas, Jej pracownicy muszą podpisywać dożywotnie umowy.

W 2000 roku Oprah broniła restrykcyjnego dla personelu nakazu kneblowania, mówiąc: „Muszę pracować w środowisku, w którym czuję, że mogę ufać moim pracownikom”.

Związane z: 4 razy nianie Kourtney Kardashian ujawniły prawdę o pracy z nią

2. Bezpieczeństwo jest najwyższym priorytetem. Zgłaszają się tylko najlepsi.

Oprah bardzo poważnie traktuje bezpieczeństwo swojego studia. Doskonale zdaje sobie sprawę, że każdy może paść ofiarą przestępcy o złych intencjach. Jego bezpieczeństwo musi być najlepsze w historii.