22 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Taylor Swift ujawnia prawdziwe znaczenie piosenek TTPD

Taylor Swift ujawnia prawdziwe znaczenie piosenek TTPD

„Lommel”: W tym przejmującym utworze Taylor po raz pierwszy śpiewa o tym, jak „około miliona razy” nazywano ją miłością życia. Jednak dynamika wkrótce się zmieniła.

„Jeśli poznaje się go na pierwszy rzut oka, jest legendarny” – mówi. „To, co myśleliśmy, że będzie trwało wiecznie, było tymczasowe”.

Kończy piosenkę, mówiąc osobie: „Jesteś stratą mojego życia”.

Choć może to mieć związek z jej długim związkiem z Joe, słowa „rozpaliłem ogień” i „byliśmy tylko dziećmi, kochanie” sugerują, że chodzi o jej blask z Mattym po tych wszystkich latach: „Poczułam blask jak w „To pochodzi z przeszłości i nigdy wcześniej nie czułem takiego blasku.” Nigdy od tego czasu.

„Mogę to zrobić ze złamanym sercem”: Piosenka wydaje się opowiadać o Taylor zabijającej trasę Eras Tour pomimo złamanego serca i zauważającej, że „trafia w cel” na scenie przed wiwatującym tłumem ludzi. Ukrywa swoje emocje, przybierając silną minę: „Światła, kamera, zdzirowaty uśmiech”.

Chociaż ta piosenka jest optymistyczna, jest wypełniona tekstami o nieodwzajemnionej miłości.

„Mam na jego punkcie obsesję, ale on mnie unika jak ognia / Dużo płaczę, ale jestem tak produktywna, że ​​to sztuka” – śpiewa. „Wiesz, że jesteś dobry, kiedy możesz to zrobić ze złamanym sercem”.

„Najmniejszy człowiek, jaki kiedykolwiek żył”: Taylor ma kilka pytań do „najmłodszego mężczyzny, jaki kiedykolwiek żył”, który pozornie nie wiadomo skąd porzucił ich związek.

„Światła na scenie są zgaszone, ale nadal występujesz” – śpiewa. „I na widoku ukryłeś się / ale tego nie zrobiłeś”.

READ  Bunt potworów w zaciekłej bitwie z „Speedy” - Deadline