28 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Jeremy Renner wraca do Reno, aby podziękować ratownikom, którzy uratowali życie

Jeremy Renner wraca do Reno, aby podziękować ratownikom, którzy uratowali życie

Aktor Jeremy Renner odwiedza Truckee Meadows Fire and Rescue 29 grudnia 2023 r.

Straż pożarna i ratownictwo Truckee Meadows / biuletyn

Aktor Jeremy Renner zaskoczył w piątek ratowników i personel szpitala serdeczną wizytą, aby podziękować im za uratowanie mu życia rok temu.

1 stycznia 2023 roku 52-letni aktor próbował wyciągnąć samochód krewnego z zaspy śniegu w domu Rennera w Lake Tahoe. Korzystając z 7-tonowego ratraka Pistenbully, Renner wyszedł z kabiny, a pług przejechał na niego. Renner został poważnie zmiażdżony, łamiąc ponad 30 kości. Co ciekawe, został wydobyty i przewieziony do Renown Regional Medical Center w Reno, gdzie przeszedł pilną operację. Jego stan pozostawał krytyczny przez kilka dni, aż jego stan zdrowia zaczął się poprawiać. Kilka tygodni później został wypisany ze szpitala.

„Rok temu nasz przyjaciel Jeremy Renner doznał katastrofalnej kontuzji, która prawie odebrała mu życie” – poinformowała straż pożarna Truckee Meadows Fire and Rescue. – napisał w mediach społecznościowych Piątek. „Nasi wykwalifikowani strażacy/ratownicy medyczni ze stacji 39 jako pierwsi przybyli na miejsce zdarzenia i podjęli działania, które przyczyniły się do uratowania jego życia. Dzisiaj nasze załogi odwiedziły nas, aby wyrazić swoją wdzięczność.

reklama

Kontynuacja artykułu pod tą reklamą

Wraz z wycieczką do remizy gwiazda Marvela, która dorastała w Modesto, zatrzymała się w Renown, aby podziękować personelowi medycznemu i zaskoczyć pacjentów.

„Składam wyrazy szacunku i świętuję miłość, życie i błogosławieństwa, jakie przynosi nam wszystkim. Dziękuję tobie i tej społeczności za to, że mnie tu trzymają” – napisał Renner na Instagramie. „Na zawsze mam wobec ciebie dług wdzięczności”.

Renner, który występuje w programie Paramount+ „Burmistrz Kingstown”, również ma wrócić do pracy. Jego partnerką jest Emma Laird Świętuj jego powrót Aby przygotować się do kręcenia trzeciego sezonu serialu.

reklama

Kontynuacja artykułu pod tą reklamą

READ  Mark Wahlberg został producentem ról poprzedzających Brada Pitta i Toma Cruise'a