28 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Jared Bednar mówi, że Colorado Avalanche jest bliskie doskonałości w Lightning Burst 2

Jared Bednar mówi, że Colorado Avalanche jest bliskie doskonałości w Lightning Burst 2

DENVER – Colorado Avalanche pokonało Tampa Bay Lightning 7:0 w drugim meczu finału Pucharu Stanleya w sobotę, uzyskując prowadzenie 2:0 w ligowej serii nad dwukrotnymi mistrzami.

Poszedł tak dobrze, że nawet trener Avalanche, Jared Bednar, nie miał żadnych opinii na temat tego, jak się poprawić.

– To było zdecydowanie tak blisko idealnego meczu, jak tylko można było uzyskać od swoich piłkarzy – powiedział Bednar. Wychodząc z pierwszego meczu byliśmy niebezpieczni w ofensywie, ale pomyślałem, że to kolejny krok dla naszej grupy. Oceniliśmy to, pokazaliśmy im kilka rzeczy i wykonali dobrą robotę. W defensywie byliśmy dziś lepsi. t nawet blisko. Myślałem, że popełniliśmy kilka dużych błędów, które doprowadziły do ​​zdobycia bramek w pierwszym meczu. Poprawiliśmy się między innymi w tych obszarach.

Nie jest łatwo strzelić siedem goli u każdego gracza na świecie, jak Andriej Wasilewski Również. Ale Colorado dostało swój numer od samego początku.

Walerij Nieszuszkin Lawina toczyła się na początku pierwszego okresu w celu grania w siłę, a następnie Josh Manson Śledzę go jednym zegarem po tym, jak Wasilewski z dala od pośpiechu. Andriej Burakowski Colorado prowadził 3-0 po pierwszych 20 minutach. Próby strzeleckie faworyzowały Colorado 24-10.

W drugim Nisushkin po raz kolejny poszerzał prowadzenie Kolorado, po czym nastąpił wielki solowy wysiłek Darren Helm Żeby było 5-0.

Mniej niż trzy minuty do trzeciej tercji Cal Makar Dodano krótki cel do toru. Dodał kolejną mocną grę, aby osiągnąć 7-0, stając się czwartym graczem w historii NHL, który strzelił gole redukcyjne i przewagę mężczyzny w meczu finałowym pucharu. Pozostali to Jordy Howe, Glenn Wesley A Trevor Linden.

Taki wynik byłby imponujący przeciwko każdemu bramkarzowi, nie mówiąc już o zwycięzcy Pucharu Veziny, takim jak Wasilewski. Bednar starał się zachować perspektywę w całej grze w Colorado.

READ  Kontuzje w trzecim tygodniu NFL: Justin Herbert jest wymieniony jako wątpliwy; George Keitel, Michael Bateman zaraz wrócą

„Liczba goli, nie jestem zbyt podekscytowany [about]. „Myślę, że ma to związek ze sposobem, w jaki graliśmy” – powiedział. Wszystko musi iść dobrze. To dobry bramkarz, na którego trzeba wywierać presję. Dziś wieczorem strzelaliśmy naprawdę dobrze, stworzyliśmy wiele okazji, a nasi ludzie pogrzebali te szanse, które otrzymaliśmy. Chłopaki czuli to dziś wieczorem”.

i jak. Kolorado zawsze głosiło, jak ważne jest, aby rodowód Tampa Bay nie miał wpływu na jego podejście. W drugim meczu Avalanche wygrał wszystkie walki, był lepszy w grach specjalnych (2 vs 4 z dodatkowym człowiekiem, w porównaniu do 0 vs 3) Lightninga i uzyskał dobry występ od bramkarza. Darcy Comber O 16 zapisz migawkę.

Była to najmniejsza liczba strzałów, jakie Tampa Bay oddała w tym roku w meczu play-off. Nie jest to całkowicie zaskakujące, biorąc pod uwagę, jak krótki czas pozyskiwania — około 28% — Lightning był w stanie przechwycić atak dławiący w Kolorado, na który nie mieli odpowiedzi.

„[We are] „Głodni defensywy, starając się wygrać jak najwięcej wyścigów, z jak największą liczbą walk, omijając krążki i utrudniając” – powiedział Bednar. To część tego, kim jesteśmy i kim jesteśmy. Nasi ludzie robią to przez cały rok i nadal to robią. Dziś wieczorem zrobili to lepiej niż my zwykle”.

Jak dobry był Game 2, Colorado wie, że to tylko jedno zwycięstwo.

„Czuję, że dzisiaj zagraliśmy naszą tożsamość z T” – powiedział Makar. Oczywiście, mieliśmy kilka dobrych goli. Ale pod koniec dnia wiemy, że następny mecz da z siebie wszystko. To zawsze następny mecz jest najtrudniejszy. Dzisiejszy mecz był trochę dziwny. Mamy szanse, ale chłopaki byli w stanie to wykorzystać. To dobra część.

Lawina doznała jednej porażki w sobotę, kiedy Burakowski opuścił mecz w połowie z powodu kontuzji. Po tym Bednar nie otrzymał żadnych informacji na temat swojego statusu, mówiąc, że nadal wymaga oceny. Burakowski niedawno opuścił finał Konferencji Zachodniej z powodu dolegliwości nóg, ale od powrotu odgrywał ważną rolę, strzelając nawet zwycięzcę po dogrywce w pierwszym meczu.

READ  Noah Lyles: Gwiazdy koszykówki kontratakują po tym, jak amerykański biegacz kpił z NBA

Na szczęście dla Kolorado nie brakuje w nim głębi. A lawina będzie potrzebować wszystkich na pokładzie, gdy serial przenosi się do Tampy. Lightning przegrał również w finałowej serii Konferencji Wschodniej z Nowym Jorkiem 2:0, po czym wrócił do domu, aby wygrać parę i ostatecznie pokonał Rangersów w czterech prostych, by awansować do finału pucharu po raz trzeci z rzędu.

Wszyscy wiedzą, że to nie koniec, dopóki się nie skończy. Bednar powiedział, że jest przekonany, że jego zespół nie wyprzedzi siebie.

Powinno być dla nas łatwe [going to Tampa]Powiedział: „Nie zwracamy uwagi na hałas na zewnątrz naszej szatni i nie dbamy o to, kiedy [things being said] Dobrze. Nasz zespół wydaje się być naprawdę skoncentrowany, zostali nazwani głodnymi i chcą wygrać, więc grają tak mocno, jak tylko mogą, aby się tam dostać. [goal]. „