29 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

2022 US Open Leaderboard: relacje na żywo, dzisiejsze wyniki w golfa, aktualizacje z rundy 4 w The Country Club

2022 US Open Leaderboard: relacje na żywo, dzisiejsze wyniki w golfa, aktualizacje z rundy 4 w The Country Club

US Open 2022 okazał się klasykiem wszechczasów, a Will Xalatores i Matthew Fitzpatrick znaleźli się na szczycie tabeli liderów z wynikiem 4 poniżej wejścia na ostatnie 18 dołków. Ponieważ obaj odegrali znaczącą rolę w PGA Championship w zeszłym miesiącu, obaj wciąż szukają nie tylko swojego pierwszego ważnego zwycięstwa w mistrzostwach, ale także pierwszego zwycięstwa w PGA Tour. Grając naprawdę dobrze przez pierwsze trzy dni, wciąż jest wiele do zrobienia, ponieważ wielu znakomitych graczy ustawiło się za nimi.

Obrońca mistrza John Ram, który gdyby nie pomyłka z 18 dołków, pojechałby sam do ostatniego dnia w The Country Club, siedzi w 3 dołkach. Będzie w przedostatniej grupie obok Keegana Bradleya, pochodzącego z Nowej Anglii, który będzie miał za sobą pełne poparcie fanów Massachusetts. Mistrz Masters Scottie Scheffler, czterokrotny mistrz Rory McIlroy i numer 9 na świecie Sam Burns są również na wyciągnięcie ręki, co zapewni im niezapomnianą finałową rundę 122. US Open.

CBS Sports zaktualizuje tę historię o wyniki i funkcje poniżej. Sprawdź wyniki na żywo na początku tej historii i bardziej szczegółowe tabela wynikówA Wycieczka 4 razy koszulka I nasza pełna Przewodnik po programach US Open TV.

READ  Pięć dzbanów Mets jednoczy się bez bicia przeciwko Phillies