20 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Jakie są plany Yankees dotyczące budki radiowej po odejściu Johna Sterlinga na emeryturę?

Jakie są plany Yankees dotyczące budki radiowej po odejściu Johna Sterlinga na emeryturę?

TORONTO – Chociaż odejście Johna Sterlinga na emeryturę mogło być zaskakujące, nie będzie pośpiechu, aby na stałe zastąpić 85-letnią legendę w budce nadawczej drużyny New York Yankees, poinformowali dyrektorzy drużyny Yankees i jej flagowej stacji WFAN. ) Plany powiedziały Sportowiec.

Justin Schakel i Emanuel Berbary będą nadal współpracować z analitykiem Suzanne Waldman w programie WFAN przez większą część pozostałego harmonogramu. Kierownictwo powiedziało, że decyzja o tym, kto będzie trenerem Sterlinga na pełny etat, prawdopodobnie zapadnie po sezonie. Chociaż stacja zatrudni pracownika, ponieważ podobnie jak Sterling będzie on pracownikiem WFAN, Yankees będą mieli duży wpływ na to, kto otrzyma ważny występ. Oczekuje się, że przeprowadzą poszukiwania ogólnokrajowe.

Poniedziałek po godz Sportowiec Po raz pierwszy doniesiono, że Sterling planuje zwołać konferencję prasową, aby porozmawiać o swojej przyszłości, przy dużym prawdopodobieństwie przejścia na emeryturę, a drużyny Yankees, WFAN i Sterling wydały oświadczenia potwierdzające, że jego 36-letnia kariera jako głosu zespołu oficjalnie osiągnął nowy szczyt. koniec.

Yankees i WFAN nie dali się zaskoczyć. Spekulacje na temat przyszłości Sterlinga rozpoczęły się przed 2019 rokiem, kiedy jego passa 5058 meczów Yankees z rzędu (w tym play-offy) zakończyła się w wieku 81 lat. Sterling powiedział wówczas, że zakończył swoją passę, ponieważ „czuł się trochę niepewnie”.

Ani Shakil (36 l.), ani Barbari (24 l.) nie są jeszcze uważani za kandydatów na to stanowisko. Mają jednak tę zaletę, że przez całe lato testują przed fanami Yankees (i kadrą kierowniczą). Obaj intensywnie współpracowali z Waldmanem, który jest kolegą Sterlinga w zespole nadawczym od 2004 roku. Oczekuje się, że Shaquille i Berbé będą ogłaszać większość meczów, ale Yankees korzystali z usług Ricky'ego Ricardo, który prowadzi hiszpańskojęzyczną drużynę Yankees w stacji. mecz po meczu, a w przeszłości weterani Ryan Rocco i Brendan Burke.

READ  Erling Haaland nie zagra w meczu Premier League pomiędzy Manchesterem City a Liverpoolem z powodu kontuzji

Ruocco (37 l.) byłby faworytem, ​​ale obecnie jest nadawcą nr 2 NBA w ESPN oraz głosem WNBA i żeńskiej koszykówki uniwersyteckiej, a także współpracuje z siecią YES obejmującą drużyny Yankees i Brooklyn Nets.

Burke (39 l.) to kolejna możliwość, ale ma też mnóstwo zobowiązań, w tym pracę jako pełnoetatowy rzecznik drużyny New York Islanders oraz w TNT, gdzie zwołuje mecze NHL, w tym play-offy.

Plan zakładał, że zanim Sterling odejdzie na emeryturę, będzie brał udział we wszystkich meczach Yankees u siebie i wybierał wyjazdy, a luki uzupełniali Shaquille i Berbare. Powiedział 5 kwietnia podczas meczu otwarcia u siebie Yankees Sportowiec Ma już dość podróżowania i gier kontaktowych, które nadal są „łatwe”, ale „w tym wieku wszystko inne jest dla mnie trudne – bycie samemu i wszystko muszę robić sam”. Swój ostatni mecz rozegrał dwa dni później, 7 kwietnia, wygrywając 8:3 z Toronto Blue Jays w Bronksie. Jego pierwsza transmisja z Yankees miała miejsce w 1989 roku.

W sobotę Yankees uhonorują Sterlinga ceremonią przed meczem na stadionie Yankee. Jest chyba najbardziej znany ze swoich charakterystycznych home runów i serii zwycięstw dzięki „Thuuuugh Yankees win!” Przez całą swoją 64-letnią karierę, która obejmowała funkcję gospodarza radia sportowego w Nowym Jorku, był także spikerem na żywo dla drużyn Islanders, Atlanta Hawks i Atlanta Braves. Gdy ogłosił, że przechodzi na emeryturę, inni nadawcy pochwalili go, naśladując jego rozmowy na antenie.

„Jestem bardzo błogosławionym człowiekiem” – stwierdził Sterling w poniedziałkowym oświadczeniu. „Mogłem robić, co chciałem, transmitując przez 64 lata. Kiedy byłem małym dzieckiem i dorastałem w Nowym Jorku jako fan Yankees, mogłem transmitować mecz Yankees przez 36 lat.

(Zdjęcie Johna Sterlinga w 2021 r.: Alexander Lewis/MyCentralJersey za pośrednictwem USA Today)