21 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Jak Blue Jays może poradzić sobie z rynkiem Freddy'ego Freemana

Jak Blue Jays może poradzić sobie z rynkiem Freddy’ego Freemana

Freddy FreemanMiejsce przeznaczenia wolnego agenta było jednym z najbardziej fascynujących faktów poza sezonem. Na początku Free Agency większość uważała, że ​​spotkanie z Braves to fakt dokonany, ale ponieważ Freeman nadal był na rynku, pojawiły się spekulacje na temat podpisania go gdzie indziej.

Nie możemy wiedzieć, kiedy otrzymamy rozwiązanie dzięki trwającemu zamknięciu, ale Relacje Joela Shermana z New York Post W przemyśle istnieje poczucie, że Freeman będzie działał szybko po zniesieniu zamrożenia transakcji. W szczególności Sherman sugeruje, że w ciągu 48 godzin od zniesienia zamrożenia „ścieżka Freemana będzie znana opinii publicznej”. Sportowiec Ken Rosenthal Zaproponuj coś podobnegochociaż nie było ustalonego harmonogramu, kiedy pod koniec zeszłego miesiąca pisałem, że zarówno Freeman, jak i Braves mogą „szybko działać” po zamknięciu.

Los Freemana to nowy punkt dyskusji wśród fanów Braves po dzisiejszym poranku Raport o zarobkach Liberty Media, która jest właścicielem Braves, chociaż nowo dostępny publiczny wgląd w finanse zespołu prawdopodobnie będzie miał niewielki lub żaden wpływ na ich pościg za Freemanem. Pytanie zawsze brzmiało, czy nieruchomość i/lub biuro obsługi klienta uznało cenę wywoławczą Freemana za mądry, długoterminowy ruch dla organizacji, a zespół wiedział, że w tym momencie liczby te zostaną ujawnione opinii publicznej.

Być może najbardziej interesująca jest jednak sugestia Shermana, że ​​jeden z zalotników Freemana, Blue Jays, uzyskał zgodę własności na „znaczny wzrost płac” nawet po dodaniu George SpringerA Kevin Gussman A Jose Perios w ciągu ostatniego roku lub więcej. Pragnienie Jaysa, aby dodać kij leworęczny do miksu, nie jest nowym odkryciem; Powiedziało Śledź Cory’ego Segera Przed zawarciem umowy z Rangers był spekulacyjnie powiązany z nazwiskami takimi jak Kyle’a Schwarbera I od tego czasu na emeryturze Kyle Seeger. Było nawet OK powiązany z freemanem Pochodzi z 30 listopada. Ostatnio Rosenthal powiedział w Sportsnet, że spodziewa się, że Jays będzie uczestniczył we Freemanie, gdy blokada zostanie zniesiona (link do wideo).

READ  Niepewna długoterminowa przyszłość podnosi stawkę dla Brewers

Toronto to tylko jedna alternatywa dla spekulacji, a Freeman jest mocno powiązany z Dodgersami i Yankees, a także z obecnymi Braves. W swoim ostatnim występie w The Michael Kay Show Buster Olney z ESPN zasugerował:łącze audioa Freeman zaczyna mówić o 11 minutach), że Mets „odprawa się” przynajmniej we Freeman przed zamknięciem, chociaż Andy Martino z SNY napisał dziś rano Szanse na transakcję Freeman/Mets praktycznie nie istnieją. Olney również wspomina Blue Jays jako zespół, który wypytywał Freemana (wraz z Dodgersami) i szerzej omawia rosnące w branży poczucie, że Freeman nie wróci po Braves.

Podobno najlepszą ofertę, jaką Braves do tej pory złożyli, jest pięcioletni kontrakt o wartości 135 milionów dolarów. Mówi się, że czeka na sześcioletni kontrakt na kolejny wspaniały sezon. Freeman wygrał NL MVP 2020 z wynikiem .300/.393/.503 i 31 home runami w sezonie zasadniczym, a także .304/.420/.625 z pięcioma home runami w 69 post- sezonowe występy planszowe. To był kolejny imponujący sezon dla zawsze wiarygodnego bazowego numer jeden, który ma WRC+132 lub lepszy (co wskazuje, że był co najmniej o 32 punkty procentowe bardziej produktywny niż średnia mrugnięcia w lidze) każdego roku od 2013 roku.

Jest z pewnością możliwe, że Braves i Freeman mogą wypełnić lukę, która pozostała w rozmowach, poprzez wymuszenie zamknięcia. Jednak Atlanta zbadała przynajmniej kilka alternatyw. Odważni podobno się przyglądali Anthony Rizzo Jako wolny agent zostali wymienieni jako potencjalny partner biznesowy z A’s on Matt Olson Wielokrotnie. Sherman rozmawia z kilkoma agentami i jednym konkurencyjnym dyrektorem, którzy spekulują, że Atlanta może skoncentrować się na kontynuowaniu handlu Olsona między momentem zamknięcia zamknięcia a podpisaniem umowy przez Freemana. Prezes zauważa, że ​​ktoś lubi Kyle Wright – Początkujący ligowy debiutant, który wcześniej był w pierwszej piątce zrekrutowanych i wysoko cenionych – pasuje do grona talentów MLB, których A może szukać w umowie z Olsonem. Wright nie ma już komercyjnej wartości skupienia się na pakietach, które mogłyby przekonać A do porzucenia Olsona, ale byłoby to rozsądną opcją dla Oakland do zbadania jako drugorzędnego elementu w rozmowach z Atlantą.

READ  Joel Embiid doznał kontuzji kolana w ostatnich minutach porażki 76ers z Warriors

Żeby było jasne, jest to przypuszczenie osób spoza organizacji Atlanta. Nie będzie jasne, co szef operacji baseballowych Alex Antopoulos i jego personel zaplanowali w potyczce po zamknięciu, dopóki aktywność poza sezonem nie zostanie wznowiona. Jednak rosnąca gadanina w branży potwierdza, że ​​pobyt Freemana w Atlancie może nie być blokadą, której wielu się spodziewało, gdy Braves wychodzą poza sezon przed tytułem mistrza świata, zwłaszcza gdy pojawiają się inni potencjalni zalotnicy.