6 lutego, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Jadeveon Clowney jest w 95% pewien, że nigdy więcej nie podpisze kontraktu z Browns po problemach z Mylesem Garrettem

Jadevona Clooneya Wygląda na to, że jest w drodze z Cleveland, najwyraźniej z powodu swojego defensywnego kolegi z drużyny Milesa Garretta.

Clooney powiedział Cleveland.com W czwartek, że był „w 95% pewien”, że nie podpisze ponownie kontraktu z Browns w tym sezonie, głównie ze względu na to, jak franczyza porównuje go do Jarretta. Clowney został odesłany do domu przed piątkowym treningiem i nie jest jasne, czy Browns zagrają z nim w niedzielę w finale sezonu regularnego przeciwko Pittsburgh Steelers.

„Po prostu czuję, że potrzebuję być w pobliżu kogoś, kto wierzy we mnie i moje umiejętności” – powiedział Clooney. Przez Cleveland.com. „[It can’t] Po prostu uwierz w siebie. Wierzę w siebie bardziej niż ktokolwiek… wszyscy próbujecie to zdobyć [Garrett] W Hall of Fame, gdy liczy się tylko zwycięstwo. Wszyscy przybyli tu z jakiegoś powodu i wszyscy możemy grać razem. Wiem że jestem.”

Clowney ma łącznie 28 wślizgów i dwa worki w tym sezonie w Cleveland, co jest jego drugim w serii. W zeszłym roku miał dziewięć worków. Z drugiej strony Garrett ma w tym sezonie 15 worków – ma tylko 2,5 straty Nicka BosęMVP ligi 17,5.

Podczas gdy Clowney upierał się, że nie ma żadnych osobistych problemów z Garrettem, wygląda na to, że jeden z nich warzy się od jakiegoś czasu. Zanim Brownowie padli ofiarą Ravens w październiku, Clooney wiedział, że zamieni się z Jarrettem. To go nie satysfakcjonowało i skłoniło do odmowy gry na pierwszym lub drugim miejscu.

„Trenowaliśmy przez cały tydzień, wchodziliśmy do gry i chcieli mnie przenieść” – powiedział Clooney. Przez Cleveland.com. „Nie zrobiłem tego. Jestem stary. Wykonałem swoją pracę… Nie mam na to czasu. Zarobiłem pieniądze. Robię to, ponieważ kocham tę grę, ale idź dalej”. [doing things like that] I to sprawia, że ​​nie lubię tej gry”.

Dopiero tydzień później Garrett zdał sobie sprawę, że Clooney celowo opiekował się dzieckiem. Garrett powiedział, że „zakładał”, że Clooney został ranny.

„Nawet nie myślę [Garrett] Uwagi”, powiedział Clooney o przełącznikach, Przez Cleveland.com. „Nie próbuję powiedzieć, że to on. Staram się dogadać ze wszystkimi, z którymi gram. On i ja nie mamy problemu. To nie jego wina.

„To tylko licencjat, a ja nie mam na to czasu”.

Garrett Owen Clooney: Chcę „wolontariuszy, a nie zakładników”

Odnosząc się do komentarzy Clooneya w piątek, Garrett powiedział, że jest rozczarowany i „trochę zdezorientowany”.

„Wiedziałem, że to frustrujące” — powiedział Garrett. Za pośrednictwem Jake’a Trottera z ESPN. „Wszyscy byliśmy tak sfrustrowani, że nie wygraliśmy. Szkoda, że ​​nie mogliśmy porozmawiać o tym facecie … Chciałbym, żeby poradził sobie z tym trochę inaczej. „

Jeśli chodzi o zmianę lub pomieszanie lokalizacji na linii, Garrett nie widzi tego w ten sposób. Według ESPN, w tym sezonie zmierzył się z najwyższą średnią ze wszystkich zawodników w lidze, co według niego otwiera wiele okazji do wkroczenia i odniesienia sukcesu przez Clowneya.

„Jeśli jestem bardziej graczem w dwóch zespołach, trudno powiedzieć, że dostaję najlepsze pojedynki” – powiedział Garrett. przez ESPN. „To, co zrobiłem, mówi samo za siebie. Oczywiście ustawią mnie na pozycjach do robienia zagrań. Ale będą to również pozycje, w których będę grał podwójnie. Poruszam się po całej linii”. [Clowney] Idź dalej. Oboje jesteśmy podekscytowani możliwością wystawienia go w korzystnej konkurencji. Wygląda to tak samo, przynajmniej ja tak widzę. Chciałbym, żebyśmy mogli o tym porozmawiać.

Trener Browns Kevin Stefański odmówił odpowiedzi na kilka pytań dotyczących sytuacji w piątek. Clooney jest w ostatnim roku rocznego kontraktu z Browns za 10 milionów dolarów.

READ  New York Jets LT Duane Brown w otwieraczu z kontuzją barku, może skierować się do IR

Jeśli chodzi o to, czy Garrett chce, aby Clooney wrócił do drużyny, czy to na niedzielny mecz, czy później, powiedział, że nie będzie niczego wymuszał. Chce ochotników, nie zakładników.

Powiedział: „Jeśli czujesz, że nikt tutaj w ciebie nie wierzy, przenieś się tam, gdzie czujesz się chciany, kochany i ceniony”. przez ESPN.

The Browns odesłali Jadeveona Clowneya do domu przed piątkowym treningiem po tym, jak w tym tygodniu skomentował kolegę z drużyny Mylesa Garretta. (Frank Jansky/Ikona Sportswire/Getty Images)