29 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Jacob Degrom ponownie dominuje z 10 000, gdy New York Mets na skraju Filadelfii

Jacob Degrom ponownie dominuje z 10 000, gdy New York Mets na skraju Filadelfii

Nowy Jork — Jakub Degrom Traf 10 w sześciu dominujących rundach i Edwin Diaz Udało mu się uratować swoją 200. karierę, pomagając New York Mets pokonać Philadelphia Phillies 1:0 w sobotni wieczór.

DeGrom (2:0, 1,62 ERA) pozwolił na dwa trafienia i w trzecim starcie niczego nie uciął po tym, jak spędził pierwszą część sezonu na liście kontuzjowanych. W tym roku trafił sześć trafień, 28 trafień i strzelił jeden na 16 rund.

„Tak naprawdę nie wiesz, czego się spodziewać po powrocie, ale ostatnim razem byłem w stanie przyjrzeć się kilku rzeczom, w których czułem, że spadam mechanicznie i próbuję wprowadzić te poprawki, gdy przechodziłem przez naprawdę powolny proces Wydawało się, że to trochę się opłaciło” – powiedział Degrom.

Dwukrotny zwycięzca NL Cy Young otworzył grę uderzając Brysona Stotta, szukając szybkiej piłki z prędkością 101,1 mil na godzinę, a następnie wpuszczając singiel Rhysa Hoskinsa. Po tym, jak Alec Bohm zaczął grać na siłę, DeGrom zachęcił JT Realmuto na trzech prostych slajdach.

Degrom trafił 28 z 56 strzelców, z którymi miał do czynienia w tym sezonie. Według badań ESPN Stats & Information 50% procent trafień jest najwyższy wśród wszystkich meloników podczas pierwszych trzech startów sezonu, odkąd stos przesunął się na obecną odległość w 1893 roku. DeGrom zachował poprzednią czołówkę, z 48,6% hitów, które rozpoczęły ostatni sezon.

„Wykonuje świetną robotę”, powiedział Diaz. „Może robić, co chce, z pałkami”.

Po wygranej Degrom poprawił się do 9-1 w 20 startach kariery przeciwko Velezowi.

Dom Alonso Trafił jeden wcześnie z RBI, gdy liderzy NL East poprawili się do 31-9 po przegranej i 10-4 w serii sezonu z Filadelfią. Alonso prowadzi w Holandii z 97 RBI.

READ  Serena Williams zagra z Danką Kovinic na US Open w poniedziałek

Diaz wypuścił dwa rajdy w dziewiątym, a Philadelphia był zawodnikiem w drugim i trzecim, kiedy Nick Castellanos Huśtawki do ostatecznego uderzenia na zewnątrz. To był 27 raz, kiedy Diaz uratował w tym sezonie.

The Closest All-Star stał się szóstym aktywnym miotaczem, który osiągnął 200 obrońców.

„On jest świetny”, powiedział Degrom. „Wykonał świetną robotę i czujesz się komfortowo, kiedy gra”.

Mets zdobyli 15 najlepszych wyników MLB. Było to ich pierwsze zwycięstwo 1:0 z Filadelfią, odkąd RA Dickey rzucił jedno uderzenie dokładnie 12 lat temu na Citi Field.

„Gwiazdą serialu była nasza ekipa” – powiedział Alonso.

Filadelfia przegapiła wcześniej świetny występ Aaron Nola (8-9), co pozwoliło na cztery trafienia w ośmiu rundach. Uderzył w prawą rękę osiem razy i szedł w jednym, ale w tym roku spadł do 0-3 w czterech meczach z Nowym Jorkiem.

Ukończył The Phillies trzema uderzeniami.

Na początku na szczyt wyskoczył Nowy Jork. Szpak Mart Single, ukradł drugie miejsce i zajął trzecie miejsce w faulu Realmuto, zanim strzelił gola z łagodnym piosenką Alonso po prawej stronie.

Po kontuzji Alonso, Louis Gillorm A Jeff McNeil miał kolejne single na sekundę. Nola wycofał się na 17. miejscu z rzędu, zanim McNeil rozpoczął chód na ósmym miejscu.

Z deGromem wiesz, że będzie nisko [scoring]powiedziała Nola. „Więc będzie to całonocna bitwa. I tak było.”

Associated Press przyczyniła się do tej historii.