20 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Seattle Seahawks v Pittsburgh Steelers

Buzz wciąż buduje dla George’a Pickensa

Obrazy Getty

W Pittsburghu Beckett i Pickens mogą stać się znaną więzią na wiele lat.

Ale w sobotni wieczór było? Mason Rudolf Brak początkującego pomocnika Kenny Becketta Kto rzucił podanie na przyłożenie na 26 jardów dla przyszłości debiutanta? George Pickenspodanie zdobyte będąc zakrytym w tylnej części pola punktowego, I upadł na obie stopy.

Pickens stworzył dużo szumu, co nie jest łatwe dla żadnego gracza na staroszkolnym obozie treningowym, tak skoncentrowanym na drużynie. Ale umiejętności i zdolności Pickensa są niezaprzeczalne, a nieuniknione pytania o to, dlaczego i jak wytrwają, pojawią się przy 51 wyborach, z których 10 było odbiorcami.

Już sam fakt, że Steelerowie wybrali Pickensa, staje się wystarczającym powodem, by wierzyć, że będzie dobry. Pittsburgh od ponad dekady wykazał się niesamowitymi umiejętnościami, jeśli chodzi o tworzenie świetnych odbiorników na każdą rundę.

W przeszłości niektórzy mówili, że posiadanie Bena Roethlisbergera w rozgrywającym pomogło poprawić wygląd młodych odbiorców. Po odejściu Big Bena odbiorcy mają teraz szansę pokazać, co zrobili, aby Steelerowie wyglądali dobrze.

Opierając się na tej silePickens pomoże również zadbać o dobry wygląd podczas biegania.READ  Źródło – nowa umowa Lamara Jacksona z Ravens obejmuje gwarantowane 185 milionów dolarów