29 listopada, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

2022 St Jude Championship: aktualizacje na żywo, pełne relacje, wyniki golfa w rundzie 4 w niedzielę

2022 St Jude Championship: aktualizacje na żywo, pełne relacje, wyniki golfa w rundzie 4 w niedzielę

JJ Spaun spróbuje przenieść się do Wire in the St. Jude, który zmierza do finałowej rundy jednym uderzeniem w 13-under. Po utracie przewagi na początku trzeciej rundy, zwycięzca Texas Open utrzymał się przez cały sobotni mecz i ostatecznie utrzymał przewagę nad Austriakiem Seppem Straką.

Obaj zostaną ponownie sparowani w niedzielę, gdzie będą walczyć nie tylko ze sobą, ale także z wieloma gwiazdorskimi stalkerami.

Cameron Smith szybko skończył i zrobił birdie na dwóch z trzech ostatnich dołków, aby przenieść swoje nazwisko na pierwszą stronę tabeli liderów w wieku 11 lat. Do niego dołączył Will Zalatores, który po otwarciu w rundach 63-65 odbił się z wynikiem 1 na 71.

Kilka hitów później zawierało zwycięzcę US Open Matta Fitzpatricka, czterokrotnego zwycięzcę PGA Tour Sama Burnsa i Tony’ego Fino, który dotarł do playoffów po wygraniu dwóch ostatnich turniejów.

Połącz dramaturgię na szczycie tabeli liderów z grami w kwalifikacjach do Pucharu FedEx, a niedziela powinna być pełna akcji. Wielu graczy spróbuje wspiąć się na top 70 w tabeli i zdobyć w ten sposób bilety na przyszłotygodniowe mistrzostwa BMW w Wilmington Country Club.

Trzymaj to zamknięte tutaj, ponieważ CBS Sports będzie śledzić to wszystko dzięki aktualizacjom na żywo i analizom przez całą rundę 4 rundy 2022 St Jude Championship w sobotę.

READ  Padres składają oświadczenie w zwycięskiej serii przeciwko Braves