20 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Indigo nie pozwala nam wspinać się ze zwierzętami: Indianie utknęli w Polsce

Nawet historie przyniesione przez zwierzęta domowe Indyjscy studenci Student z Rzeszowa, który utknął na Ukrainie, powiedział agencji informacyjnej ANI, że IndiGo odmówiło im wejścia na pokład samolotu ewakuacyjnego ze swoimi zwierzętami.

Rząd Indii złagodził zasady, aby umożliwić indyjskim studentom Ukraina Do eksmisji ze swoimi zwierzętami.

Zobacz pełne zdjęcie

Świętuj ze zwierzętami

Według Vaibhav, na loty ratunkowe Indian Air Force (IAF) dozwolone będą tylko zwierzęta, powiedział IndiGo. Rząd Indii Pierwsza osoba, która wykaże wrażliwość w środku strefy wojennej.

Stało się to niepokojące po tym, jak Rishabh Kaushik, student ostatniego roku inżynierii oprogramowania na Charkowskim Narodowym Uniwersytecie Elektroniki Radiowej, zaapelował do rządu indyjskiego o pozwolenie mu na powrót ze swoim zwierzakiem Malibu.

Świętuj ze zwierzętami

Zobacz pełne zdjęcie

Świętuj ze zwierzętami (ANI)

Od tego czasu rząd Indii złagodził zasady i wymagania dotyczące dokumentów dla zwierząt domowych opuszczających Ukrainę.

Jednak gdy prywatne linie lotnicze odmawiają przyjęcia zwierząt domowych na pokład, prośba Vaibhav jest nowym zwrotem akcji.

„Przywieźliśmy ich ze sobą z Charkowa i prowadzimy rozmowy z ambasadą Indii” – powiedział Vaibhav. ANI.

Zobacz post tutaj

„Biorąc pod uwagę wyjątkowe i nadzwyczajne okoliczności na rozdartej wojną Ukrainie, niezbędne procedury dotyczące eksportu zwierząt domowych do Indii mogą nie zostać spełnione przed ułatwieniem importu pozostawionych psów i/lub kotów domowych odzyskanych przez rząd Indii w ramach jednorazowego odprężenia środek” – podało w oświadczeniu Biuro Rządu Indii (OM).

W niedawnej aktualizacji burmistrz pobliskiego miasta powiedział, że po rosyjskim ataku zapalił się obiekt Zaporoż na Ukrainie, największa elektrownia atomowa w Europie. Ukraińskie Ministerstwo Energii Atomowej poinformowało, że strażacy nie byli w stanie ugasić pożaru, ponieważ został zestrzelony przez wojska rosyjskie.

READ  Wyłącznie polskie tankowce czarterowe służą do przewozu rosyjskiej ropy do importu ropy arabskiej

Rosja i Ukraina uznały potrzebę zawieszenia broni wokół korytarzy humanitarnych i uciekających cywilów, co jest pierwszą oznaką porozumienia w jakiejkolwiek sprawie od początku wojny osiem dni temu.

Subskrybuj Biuletyny miętowe

* Wpisz poprawny adres e-mail

* Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera.

Nie przegap ani jednej historii! Bądź na bieżąco z Mint i zgłoś informacje. Pobierz naszą aplikację teraz !!