15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Horford przechodzi do historii dzięki siedmiu celom za trzy punkty w trzecim meczu wygrywającym z Pacers

Horford przechodzi do historii dzięki siedmiu celom za trzy punkty w trzecim meczu wygrywającym z Pacers

Horford przechodzi do historii dzięki siedmiu celom za trzy punkty w trzecim meczu wygrywającym z Pacers Pierwotnie pojawił się NBC Sports Boston

Z kolei Jayson Tatum prowadził pod względem punktacji, a Jrue Holiday W ostatniej sekundzie dokonał zwycięskiego przechwytunie ma wątpliwości, że Boston Celtics mieliby trudności z dokończeniem meczu z Indiana Pacers bez 37-letniego weterana Ala Horforda.

Horford wykorzystał siedem z 12 rzutów za trzy punkty w swoim 23-punktowym występie. Czyniąc to, z wielu powodów zapisał swoje nazwisko na kartach historii.

To nie było tylko siedem trójek Horforda Czwarte miejsce w grze finałowej Konferencji Wschodniejale też się stało Czwarte miejsce w historii z takim osiągnięciem W fazie play-off i Najstarszy gracz Aby dokonać tego wyczynu.

Jedna z trójek Horforda wpadła w decydującym momencie na nieco ponad minutę przed końcem. Z pięciopunktową przewagą Tatum trafił do kosza, pięknie kończąc podanie zza pleców do Horforda w rzucie rożnym i trafił szeroko za trzy punkty, zmniejszając deficyt do dwóch punktów.

„To było bardzo wyjątkowe.” – powiedział Horford Z przejścia Tatuma. „Dojechał do kosza, poczuł, że ma swoją linię, a potem – nie wiem, jak się tam dostał, musiał improwizować – po prostu w kółko wykonywał właściwą grę. To było niewiarygodne zagranie. i w tym momencie pomyślałem po prostu: „Nie spiesz się i odpuść”.

Teraz, po zwycięstwie 3:0 w serii nad Pacers, Celtics będą chcieli dokończyć poniedziałkowy mecz z Indianą, aby zapewnić sobie kolejny wyjazd do finału. Spotkanie zaplanowano na 20:00 ET, a relacje NBC Sports Boston rozpoczną się o 19:00 ET Celtics po meczu na żywo.

READ  Sprzedaż Chelsea w stanie zawieszenia w oczekiwaniu na zatwierdzenie przez rząd Wielkiej Brytanii