14 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Henry Winkler przeprowadza wywiad z nieświadomym irlandzkim dziennikarzem

Henry Winkler przeprowadza wywiad z nieświadomym irlandzkim dziennikarzem

W środę Henry Winkler został wybrany do przeprowadzenia wywiadu z nieświadomym irlandzkim reporterem, który nie zdawał sobie sprawy, że rozmawia ze słynnym komikiem.

Legendarny gwiazdor „Fonziego” nie przedstawił się, gdy opowiadał, że ewakuowano go z hotelu Shelbourne w Dublinie po tym, jak około godziny 10:30 wybuchł pożar.

„Kiedy usłyszałem alarm pożarowy, myślałem, że to radio z budzikiem” – powiedział Winkler Powiedział RTE NewsDodał, że nie zdawał sobie sprawy, że to alarm pożarowy, dopóki nie poszedł do innego pokoju w hotelu i wciąż słyszał „brzęczenie”.

Henry Winkler udzielił wywiadu RTE News po ewakuacji ze swojego hotelu. Wiadomości RTÉ

„Zadzwoniłem na dół, a kobieta powiedziała bardzo spokojnym głosem: «Tak!» Wszyscy ewakuujemy! «Musisz się teraz ewakuować!»” – dodał Winkler, odtwarzając spanikowany, zabawny głos bohatera.

Na szczęście nie było ofiar, a pożar udało się opanować w niecałą godzinę, pozostawiając minimalne zniszczenia 200-letniego hotelu.

Winkler, który odwiedził irlandzkie miasto, aby promować swoje nowe wspomnienia „Być Henrym: The Fonz…And Beyond”, był widziany, jak dziękował i robił sobie selfie ze „wspaniałą” załogą strażaków.

„Najlepsi z Dublina wykonali niesamowitą robotę, kiedy ewakuowano nasz hotel już pierwszego ranka!!!!” Gwiazda „Aresztowanego rozwoju” powiedziała w poście na Instagramie, na którym pojawiło się trzech uśmiechniętych palaczy.

Służby poinformowały, że ogień ugaszono w niecałą godzinę. Wiadomości RTÉ
Winkler zrobił później sobie selfie ze wszystkimi „fajnymi” strażakami. X/@hwinkler4real

Most Ogniowy w Dublinie Zdjęcie zostało natychmiast udostępnione dalej, z podpisem „Ayyyy!” Dziękuję F̶o̶n̶z̶i̶e̶, panie Cousineau” – nawiązanie do postaci Winklera w serialu HBO „Barry”.

Co ciekawe, przypadkowy wywiad nie jest pierwszym przypadkiem, kiedy zagraniczny korespondent wybrał do transmisji megagwiazdę bez jego wiedzy.

Korespondent BBC James Landale zatrzymał na ulicach Londynu torbę na zakupy z Winklerem w 2013 roku, aby omówić problemy związane z hałasem samolotów w okolicy.

Winkler był w Dublinie, aby promować swoje wspomnienia „Being Henry: The Fonz… and Beyond”. X/@ElMcM

„W wywiadzie wydawał się obiecującą osobą” – napisał później Landale, „więc pospieszyłem do przodu, rozpocząłem przemówienie i od razu zdałem sobie sprawę, że zwracam się do nie mniej ważnej postaci niż Fonz”.

READ  Żydowscy demonstranci podnoszą izraelską flagę i śpiewają na koncercie Rogera Watersa

Choć Winkler zauważył, że nie jest brytyjskim wyborcą, serdecznie wyraził swoje myśli: „Richmond to piękne miejsce. Codziennie oglądam samoloty. Nic nie słyszę” – powiedział przed odejściem.

„Natychmiast stałem się gadatliwym, zafascynowanym idiotą” – napisał Landale.