14 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Eksplozja Miss USA: organizację nękają rezygnacje i oskarżenia

Eksplozja Miss USA: organizację nękają rezygnacje i oskarżenia

Jednak pani Rose nie była obecna na tym wydarzeniu. Zamiast tego Jacqueline Voigt towarzyszyła córce na zawodach na własny koszt. (Pani Rose oświadczyła, że ​​nie była obecna ze względów rodzinnych.)

Kiedy pani Voigt i jej matka wróciły do ​​Stanów Zjednoczonych, napotkały więcej problemów. W ramach swojego tytułu pani Voigt spodziewała się otrzymać pensję w wysokości 100 000 dolarów, luksusowy samochód i mieszkanie w Los Angeles, w którym będzie mieszkać przez cały okres swojego panowania. Wydawało się to rozsądnym oczekiwaniem: w trakcie Transmisja telewizyjna Od Miss USA jeden z gospodarzy przejrzał listę nagród, które otrzyma zwyciężczyni, obejmująca mieszkanie i samochód. Chociaż umowa pani Voigt obejmuje wynagrodzenie, inne nagrody nie są gwarantowane, powiedziała Rose w e-mailu.

Jednak według Jacqueline Voigt w grudniu pani Rose powiedziała pani Voigt, że organizacja zapewniła jej nowe mieszkanie. Kiedy to się nigdy nie wydarzyło, pani Voigt, która wyprowadziła się już ze swojego mieszkania w Utah, wpadała na przyjaciół i rodzinę. Zwierzyła się trenerowi konkursów Tomowi Brodeurowi ze swojej sytuacji mieszkaniowej. Brodeur powiedział, że żartobliwie opisał ją jako „Miss Homeless USA”.

Wreszcie w marcu Miss USA zapewniła pani Voigt samochód i mieszkanie w Miami.

To nie wystarczyło. Dwa miesiące później pani Voigt złożyła rezygnację. W wewnętrznym piśmie z rezygnacją, do którego dotarł „The New York Times”, szczegółowo przedstawiła zarzuty dotyczące nieotrzymania w terminie mieszkania i samochodu. Napisała, że ​​bycie Miss USA odbiło się na jej zdrowiu, dodając, że cierpi na stany lękowe i zażywała leki, aby opanować objawy.

Opisała także przypadek molestowania seksualnego, kiedy kierowca jej samochodu poczynił nieodpowiedni komentarz podczas zeszłorocznej parady bożonarodzeniowej w Sarasocie na Florydzie. Zapytał ją, czy „lubi starszych ludzi z pieniędzmi” – powiedziała Jacqueline Voigt, której powiedziała jej córka. W swoim piśmie z rezygnacją pani Voigt napisała, że ​​organizacja nie udzieliła jej wsparcia, gdy zgłosiła incydent.

READ  DGA szczegóły nowego trzyletniego kontraktu - Różne

Pod koniec maja pani Rose odpowiedziała pani Voigt na 10-stronicowy list, do którego dotarł „The Times”. W tej sprawie pani Rose zaprzeczyła oskarżeniom pani Voigt i oskarżyła ją o prowadzenie „kampanii oszczerstw” przeciwko organizacji. Pani Rose napisała, że ​​„natychmiast” omówiła z panią Voigt incydent podczas parady bożonarodzeniowej, gdy się o nim dowiedziała.