29 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Gwyneth Paltrow chce, żeby wszyscy przestali na nią „krzyczeć” z powodu zaprzestania grania w Pepper Potts: „Idź i zadzwoń do Marvela”

Gwyneth Paltrow chce, żeby wszyscy przestali na nią „krzyczeć” z powodu zaprzestania grania w Pepper Potts: „Idź i zadzwoń do Marvela”CNN

Gwyneth Paltrow wystosowała apel do fanów Marvela na całym świecie.

W środę założycielka Goop odpowiedziała na pytania swoich obserwujących na swojej historii na Instagramie i odpowiedziała na emocjonalny post, w którym zażądała od Paltrow „odpowiedzi na pytanie”, dlaczego powinna przestać występować w filmach Marvela.

„Och. Ja. Boże. Przestań na mnie krzyczeć” – żartuje Paltrow w swojej odpowiedzi wideo, kontynuując: „Przestaliśmy to robić, ponieważ umarł Iron Man”.

Nadal pytała: „Po co wam Pepper Potts bez Iron Mana? Nie wiem…” Następnie zasugerował fanom, aby „zadzwonili do Marvela i nakrzyczeli na nich, a nie na mnie! Po prostu tu siedzę”.

Zdobywczyni Oscara nie pojawiła się w roli Potts w Marvel Cinematic Universe (MCU) od czasu „Avengers: Koniec gry” z 2019 roku – filmu, w którym zginął Iron Man (Robert Downey Jr.), znany również jako Tony Stark.

Paltrow po raz pierwszy pojawiła się jako Potts, osobista asystentka Starka, która zakochała się w niej, w filmie „Iron Man” z 2008 roku, a przez ponad dekadę wcielała się w tę postać w dwóch sequelach „Iron Mana” i trzech sequelach „Iron Mana”. Filmy „Avengers”.

Wystąpiła także jako Potts w filmie Spider-Man: Homecoming z 2017 roku, ale z radością przyznała reżyserowi Iron Mana Jonowi Faverau i znanemu szefowi kuchni Royowi Choi, że Nawet nie pamiętałem Występ w filmie z Tomem Hollandem podczas odcinka „The Chef Show” w 2019 r. w serwisie Netflix.

Pomimo mglistej pamięci i śmierci Starka, Paltrow zasugerowała, że ​​jest otwarta na pomysł powrotu do MCU na początku tego roku, rozmawiając ze Scarlett Johansson (znaną również jako Czarna Wdowa/Natasha Romanoff) w programie Podcast o pracy.

„To znaczy, że nie umarłam, więc myślę, że zawsze mogą mi powiedzieć (żebym wróciła)” – powiedziała.

Czy możemy zdobyć ten numer dla Marvela? Chcielibyśmy zadzwonić…

READ  Jennifer Lawrence ma ogromny strach przed pewnym typem aktora - Deadline