27 września, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Electric Zoo odwołuje pierwszy dzień edycji 2023

Electric Zoo odwołuje pierwszy dzień edycji 2023

Festiwal Electric Zoo NYC EDM odwołał pierwszy dzień edycji 2023. Powiadomienie nadeszło na kilka godzin przed otwarciem bram dzisiaj (1 września) o 15:00, a organizatorzy twierdzą, że odwołanie wynikało z niemożności dokończenia budowy głównej sceny terminowo ze względu na zakłócenia w łańcuchu dostaw. Oto ich pełna wiadomość:

Droga Rodzino Elektrycznego Zoo,

Z głębokim żalem zawiadamiamy ze złamanym sercem, że pomimo naszych niestrudzonych wysiłków i zaangażowania przez całą dobę, podjęliśmy bolesną decyzję o odwołaniu pierwszego dnia Electric Zoo.

Ten rok przyniósł wszystkim niezrównane wyzwania. Zakłócenia w globalnym łańcuchu dostaw dotknęły branże na całym świecie i niestety nasz ukochany festiwal nie pozostał na nie odporny. Te nieprzewidziane opóźnienia uniemożliwiły nam ukończenie budowy głównego etapu na czas pierwszego dnia.

Wiemy, jak ważny jest ten dzień dla Was wszystkich, a Wasz entuzjazm sprawił, że był on dla nas jeszcze bardziej wyjątkowy. Dzielenie się tą trudną wiadomością naprawdę łamie serce. Jesteśmy głęboko rozczarowani i rozczarowani, i bardzo nam przykro, że zawiedliśmy naszą rodzinę Electric Zoo.

Zwrócimy pełną kwotę za Twój piątkowy bilet. Osoby posiadające bilety wielodniowe otrzymają kredyt na jeden dzień. Podobnie wszyscy posiadacze piątkowych biletów promowych i autobusowych otrzymają pełny zwrot pieniędzy, a posiadacze biletów wielodniowych otrzymają zwrot środków w wysokości kwoty jednodniowej. Zadbamy o to, aby proces ten przebiegał możliwie sprawnie i szybko.

Mówiąc jaśniej, sobota i niedziela będą naprawdę magiczne. W oba dni zaczynamy o 13:00 i nie możemy się doczekać, aż zjednoczymy się z wami wszystkimi, aby świętować życie, muzykę i taniec, gdy słońce zachodzi na kultowym tle panoramy Nowego Jorku, w samym sercu Nowego Jorku. Zjednoczmy się silniej niż wcześniej, aby stworzyć chwile, które na zawsze zapadną w naszą pamięć.

Chociaż słowa nie mogą w pełni wyrazić głębi naszego żalu z powodu pierwszego dnia, pamiętajcie, że ta decyzja nie została podjęta lekko. Twoje bezpieczeństwo i doświadczenie są zawsze najważniejsze, dlatego nie chcieliśmy narażać jakości i integralności wydarzenia, na które naprawdę zasługujesz.

Prosimy o przebaczenie i zrozumienie w tym trudnym czasie. Bardzo nam przykro z powodu wszelkich niedogodności i rozczarowań, jakie może to spowodować. Wasze niezachwiane wsparcie zawsze było podstawą Electric Zoo i zobowiązujemy się, że pozostałe dni festiwalu będą niezapomnianym przeżyciem.

W piątek wystąpią między innymi Kx5 (Deadmau5 i Kaskade), Galantis, The Chainsmokers, Acraze, Bonnie & Clyde, Telekast, Vavo, Excision, Adventure Club, Atliens, Blanke, Ghengar, Vampa, Stellar, Storyboard, Chris Lake x Fisher i Klon. , maw bei, reebok, hanilov, yolanda b cole, charles mayer, elie escobar, the bested madonna, jwora, coco and Breezy, carolla, spencer huff b2b matt sof, madione, happy the sky, griz, caspo, forester, pa the Midwest, Monkey Safari, Tim Engelhardt, Oliver Koletzky, Ella Romand i Mojave Gray.

READ  Udostępniono podgląd „Prawdy i ustaleń”

Zobacz zdjęcia z Elektrycznego Zoo 2021 poniżej.