24 września, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Oprah Winfrey i Dwayne Johnson uruchamiają Fundusz Ludowy Maui: Maui Now

Oprah Winfrey i Dwayne Johnson uruchamiają Fundusz Ludowy Maui: Maui Now

W odpowiedzi na niszczycielskie pożary i pilne potrzeby społeczności, Media Moguls Oprah Winfrey I Dwayne Johnson Ogłosiła utworzenie „Funduszu Ludowego Maui”, którego zadaniem będzie dystrybucja środków bezpośrednio wśród osób przesiedlonych i dotkniętych pożarem. Fundusz rozpoczyna działalność z początkowymi 10 milionami dolarów przekazanymi przez Winfrey i Johnson oraz wezwaniem do działania dla innych, aby włączyli się w znaczące i ciągłe działania pomocowe.

„Dzięki ścisłej współpracy z szanowaną radą doradczą oraz wsparciu lokalnej społeczności i szanowanych starszych, ten nowy fundusz będzie pomostem umożliwiającym zapewnienie środków bezpośrednio dotkniętym rodzinom i pojedynczym osobom, aby mogły one osobiście określić, jak najlepiej wykorzystać te fundusze dla siebie, – czytamy w komunikacie prasowym.

Zgodnie z ogłoszeniem każdy dorosły mieszkaniec (w wieku co najmniej 18 lat) mieszkający na dotkniętym obszarze i przesiedlony w wyniku pożarów w Lahaina i Kula jest uprawniony do otrzymywania 1200 dolarów miesięcznie na pomoc w okresie rekonwalescencji.

Dalsza część artykułu znajduje się poniżej
Dalsza część artykułu znajduje się poniżej

„Spotkałam się z mieszkańcami całej społeczności, którzy w ciągu ostatnich kilku tygodni ucierpieli w wyniku pożarów, i zapytałam, czego najbardziej potrzebują i w czym mogę pomóc” – powiedziała Oprah Winfrey. „Najważniejszą rzeczą, jaką usłyszałem, była ich obawa dotycząca tego, jak sobie poradzić z ogromnym obciążeniem finansowym. Społeczność zjednoczyła się na wiele wspaniałych sposobów, a moim zamiarem jest wsparcie osób dotkniętych tym problemem, gdy ustalają, jak będzie dla nich wyglądać odbudowa.”

„Kiedy ludzie na całym świecie byli świadkami katastrofalnych strat i zniszczeń spowodowanych przez pożary Maui, byli także świadkami wielkiego ducha i odporności naszej polinezyjskiej kultury oraz ogromnej siły mieszkańców Maui. Nawet w najtrudniejszych czasach mieszkańcy Maui Maui zjednoczyło się i powstaniemy” – powiedział Dwayne Johnson. To właśnie czyni nas silniejszymi. „Jesteśmy bardzo wdzięczni za współpracę z szanowanymi liderami społeczności na Maui przy uruchomieniu Funduszu na rzecz Ludu Maui. Liderzy ci udzielają wskazówek, dzięki którym nasz fundusz będzie mógł przekazać pieniądze bezpośrednio osobom najbardziej dotkniętym skutkami tej sytuacji. Wszystkim, którzy już zaoferowali swoją pomoc, dziękujemy za wsparcie, a tym, którzy chcą pomóc teraz, wasze modlitwy i zasoby są mile widzianą pomocą dla przesiedleńców w społeczności Maui. Chcę także wyrazić moją głęboką wdzięczność wszystkim służbom udzielającym pierwszej pomocy, lokalnym organizacjom i każdej osobie, która niestrudzenie pracowała w terenie, aby stawić czoła temu kryzysowi.

READ  Bridgerton Sezon 3: Twoje pierwsze spojrzenie na blask Penelope

Aby przyczynić się do wizyty Funduszu Ludowego na Maui PeoplesFundofMaui.org. Cały dochód netto zostanie przekazany bezpośrednio dotkniętym osobom na Maui.

Dalsza część artykułu znajduje się poniżej

Jeśli jesteś mieszkańcem dotkniętym tą sytuacją, odwiedź stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji Tutaj.

Fundusz powstał dzięki wskazówkom, wizji i błogosławieństwu starszych, przywódców i mieszkańców społeczności, w tym Hokulani Holt Padilla, Kelly Reichel, Archie Kalepa, Ekolo Lindsay, Kimo Falconer, Tiare Lawrence, Kaimana Brummel i Kalekwa Ka. 'eo, Brian Keulana, Kaimi Kanholani, Hinohia Kane, Bailey Kyakona, Ed Swanjindar, Shep Gordon i Jason Momoa.

Oprah Winfrey i Dwayne Johnson uruchamiają Fundusz Ludowy Maui, aby zapewnić natychmiastową i stałą pomoc osobom zniszczonym przez pożary na Maui. Są tu na zdjęciu z czcigodnym Como Hula Hoculani Holt-Padilla.

People’s Fund of Maui to fundusz Entertainment Industry Foundation, czterogwiazdkowej organizacji charytatywnej Charity Navigator, która spełnia wszystkie 20 standardów charytatywnych Better Business Bureau i posiada wyraźną platynową pieczęć przejrzystości. Fundusze zalążkowe zapewniają Oprah Winfrey za pośrednictwem Fundacji charytatywnej Oprah Winfrey Charitable Foundation i Dwayne Johnson.