8 czerwca, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Grizzlies vs. Warriors: Dillon Brooks z Memphis w meczu 3 przestoju po rażącym faulu na Gary Payton II

Grizzlies vs. Warriors: Dillon Brooks z Memphis w meczu 3 przestoju po rażącym faulu na Gary Payton II

Obrazy Getty

Memphis Grizzlies skrzydło Dillon Brooks Zawieszony na mecz 3 serii drugiej rundy przeciwko żołnierze złotego StanuTen Ogłoszono NBA Czwartek. Brooks został wyrzucony z drugiego meczu po popełnieniu faulu Flagrant 2 na strażniku Warriors Gary Payton II. Ten błąd spowodował złamanie Paytona w lewym łokciu. Oczekuje się, że opuści co najmniej trzy tygodnie z powodu kontuzji, chociaż Warriors nie wykluczyli możliwości powrotu do finałów NBA.

To samo przewinienie miało miejsce na początku gry 2. Payton miał szeroko otwartą linię do kosza i wszedł do gry. Brooks powalił go silnym ciosem w głowę, a Payton upadł ciężko na ziemię.

Trener wojowników Steve Kerr wierzy Czy sztuka była zamierzona, czy nie, jest zdecydowanie niechlujna i że Brooks przekroczył granicę. „Koszykówka w play-offach ma być fizyczna” – wyjaśnił. „Ale jest kod, którego przestrzegają gracze, w którym nigdy nie nakładasz sezonu na człowieka [or] Kariera w niebezpieczeństwie, polegająca na wyniesieniu kogoś w powietrze i uderzeniu go pałkami w głowę, ostatecznie łamiąc łokieć Gary’ego… Złamał ostrze. Dillon Brooks złamał kod”.

Ta seria jest taka sama od początku. wojownicy wielkiego człowieka Draymond zielony Wyrzucony z gry 1 za trafienie w Brandon Clarka Green dał środkowy palec fanom Memphis, kiedy poszedł do szatni w drugim meczu. Grizzlies pokonali Warriors w rundzie play-off w zeszłym sezonie.

Brooks w tym sezonie zdobywa średnio 18,4 punktu na mecz i rozpoczął wszystkie osiem meczów, które rozegrali Grizzlies. Memphis będzie polegać na oddziałach rezerwowych DeAnthony Melton i Zayer Williams by wypełnić jego buty. Zrobili to znakomicie w wygranym meczu 2, ale gdy seria przenosi się do San Francisco w grze 3, presja na młode Grizzlies, aby dotrzymać kroku trzykrotnemu mistrzowi Warriors, wciąż istnieje.