25 września, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Ja Morant broni swojego utraconego spoczynku podczas drugiej gry wojowników-Grizzlies

Ja Morant broni swojego utraconego spoczynku podczas drugiej gry wojowników-Grizzlies

Ja Morant podwaja się w swojej kontrowersyjnej postawie, gdy Memphis Grizzlies pokonują Warriors w drugiej grze Półfinały Konferencji Zachodniej.

dystans Wskazano raport z ostatnich dwóch minut NBA Że gwiazda Grizzlies powinna była zostać wezwana do dryblingu piłki we wtorek wieczorem na FedExForum, Morant zabrał się w czwartek do mediów społecznościowych i zauważył, że wzdrygnięcia są częstym zjawiskiem w lidze.

Post Moranta pojawił się w odpowiedzi na tweeta, w którym napisano, że drybluje jak każdy inny gracz w NBA, a zwycięzca Gracza Roku 2022 zauważył, że „wszyscy to robią”.

Morant uderzył piłkę na 30,7 sekundy przed końcem, a Memphis prowadziło 101-100. Gdyby gra została poprawnie wywołana, mogłaby zmienić wynik kluczowych, końcowych momentów gry.

Kolejny dwuminutowy raport stwierdzał, że podczas gry Morant (MEM) „wkłada rękę całkowicie pod piłkę i zatrzymuje ją, jadąc do kosza”.

To zadziałało dla niego, pozwalając Morantowi na stworzenie przestrzeni i oddanie krótkiego strzału na Andrew Wigginsa, aby dać Memphis trzypunktowe prowadzenie.

Związane z: Poszukiwanie przez wojowników spowolnienia Ja zaczyna się teraz od Wiggins

Po nieodebranym telefonie z Morantem, Klay Thompson zostaje wezwany do podróży do następnej posiadłości Warriors – ostatniego gwoździa do trumny. Strata Złotego Stanu 106-101.

Gdyby sędziowie złapali przewinienie, byłaby to piłka Warriors na 30 sekund przed końcem meczu na jeden punkt.

Ale hej, wszyscy to robią.

Pobierz i śledź Dubs Talk Podcast

READ  Treningi zarządzane przez graczy Dana Campbella były tak dziwne i cudowne, jak brzmiały