30 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Grand Theft Auto V ładuje się teraz szybciej na PlayStation 5

Grand Theft Auto V ładuje się teraz szybciej na PlayStation 5

Grand Theft Auto V

zrzut ekranu: GTA V

Grand Theft Auto V To bardzo dobra gra wideo, wiedzieliśmy o tym od prawie dekady na różnych platformach, niż powinniśmy byli wiedzieć, ale jedna rzecz, której gra nie była w stanie rozwiązać w tym czasie, to ogromny czas ładowania.

Chociaż z jednej strony jest to całkowicie zrozumiałe – gra ładuje cały otwarty świat i robi to za pomocą starszego kodu – z drugiej strony żyjemy teraz w 2022 roku, a 90-sekundowe czasy ładowania są upierdliwe.

Ponieważ gra zostanie ponownie wydana z nowej generacji na PS5 i Xbox Series X | s za kilka godzin prawdopodobnie nadejdzie czas, aby sprawdzić i zobaczyć, jak ten konkretny problem się rozwija, zwłaszcza, że ​​tak naprawdę nie musimy znać żadnych innych ulepszeń (oczywiście będzie świetnie wyglądać, świetnie wygląda na PC i wygląda świetnie również na PS4 Pro / Xbox One X).

VGC zmiażdżyć liczby Od zarejestrowania „start/load” do przejęcia kontroli i odkryłem, że podczas grania na PlayStation 4 załadowanie gry trwało 1:33, na PlayStation 5 ta liczba spadła do „tylko” 27 sekund. Mówię „tylko”, ponieważ chociaż jest to ogromne cięcie, wciąż jest wiele, aby konsola, która się sprzedawała, praktycznie nie miała czasu ładowania (ale ponownie przepraszamy za tę konkretną grę, ponieważ została pierwotnie opracowana dla Stacja odtwarzania 3).

Jeśli się zastanawiałeś, Zack aktualnie gra Grand Theft Auto Online Mówi, że tryb wieloosobowy w grze ma również znacznie ulepszone czasy ładowania, jeśli chodzi o relację pod koniec tego tygodnia na PS5.

Jeśli chcesz (ponownie) wybrać grę na nowych konsolach, uważaj, ponieważ istnieją pewne dziwne rozbieżności cenowe. Jako oferta startowa do 14 czerwca, GTA V Tryb fabularny będzie kosztował 10 USD na PS5 i GTA Online Będzie za darmo, natomiast na Xbox Series X | S Story Mode wyniesie 20 USD i GTA Online Będzie to 10 dolców.

READ  Nadchodzące gry na PS5 i PS4 na październik i listopad 2022 r.