24 maja, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Czas zaktualizować oprogramowanie Apple Watch za pomocą systemu watchOS 8.5

Czas zaktualizować oprogramowanie Apple Watch za pomocą systemu watchOS 8.5

Po kilku tygodniach testów beta system Apple watchOS 8.5 został udostępniony wszystkim użytkownikom Apple Watch. Oto nowości w aktualizacji oprogramowania.

watchOS 8.5 to kolejna skromna aktualizacja Apple Watch, ale wciąż zawiera kilka nowych funkcji.

Na przykład Apple wprowadza Nowy niebinarny głos Siri dla użytkowników z USA, który jest również dublowany na Apple Watch. Co więcej, Watch OS 8.5 dodaje również 37 nowych emotikonów, z których użytkownicy mogą korzystać na przykład w iMessage.

watchOS 8.5 zapewnia również:

  • możliwość autoryzacji zakupów i subskrypcji Apple TV;
  • Karty szczepień COVID-19 w Apple Wallet obsługują teraz format certyfikatu cyfrowego UE COVID;
  • Aktualizacje powiadomień o nieregularnych rytmach serca mające na celu poprawę identyfikacji migotania przedsionków. Dostępne w Stanach Zjednoczonych, Chile, Hongkongu, Afryce Południowej i wielu innych regionach, w których ta funkcja jest dostępna;
  • Wskazówki Fitness + dźwiękowe zapewniają dźwiękową informację zwrotną o tym, co zostało wizualnie pokazane podczas treningów.

Niezależnie od tego, aktualizacje watchOS 8 były dość słabe, ponieważ watchOS 8.4, wydany 26 stycznia, zawierał tylko poprawkę błędu, który uniemożliwiał ładowanie zegarka Apple Watch za pomocą niektórych ładowarek innych firm.

Oprócz watchOS 8.5, Apple wypuszcza iOS 15,4 Z identyfikatorem twarzy z obsługą maski. W przypadku wersji beta systemu macOS 12.3 i iPadOS 15.4 firma w końcu udostępnia Universal Control. Apple wypuszcza także tvOS 15.4 i HomePod 15.4.

Wszyscy użytkownicy Apple Watch, począwszy od modelu Series 3, mogą zaktualizować system do systemu watchOS 8.5. Jeśli zauważysz jakiekolwiek zmiany, daj nam znać w komentarzach poniżej lub na Twitter @9to5Mac.

FTC: Używamy linków afiliacyjnych, aby zarabiać. jeszcze.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej informacji o Apple: