24 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Orion wygląda, jakby Kirby połknął twój klucz

Orion wygląda, jakby Kirby połknął twój klucz

Jedną z moich największych skarg na używanie Nintendo Switch w trybie przenośnym jest to, że jego ekran jest za mały. I w przeciwieństwie do poprzednich handheldów Nintendo, takich jak chłopiec gry A Game Boy AdvanceŻadna firma nie była na tyle odważna, by odpalić proste światło książki i zestaw okienny z kluczem powiększającym.

Jeśli zapytasz mnie, jak bardzo mi zależy, to w Switchu z ogromnym 11,6-calowym ekranem będę odliczał dni, aż będę mógł posiadać coś, co wygląda na coś fajnego. (Nie do końca to, co miałem na myśli w przypadku Switch Pro, ale myślę, że Nintendo wie o tym najlepiej.) Cóż, ta przyszłość jest tutaj – i wygląda na to, że jest tu dłużej, niż sądziłem. Firma o nazwie Up-Switch produkuje Orionktóry jest wyświetlaczem awatara dla stacji dokującej przełącznika, którą można umieścić między dwoma kontrolerami Joy-Con.

Wygląda na to 299,99 $ Jeśli Kirby powąchał twój przełącznik, produkt uboczny dał większy ekran. Plecy Oriona otwierają się, odsłaniając gniazdo, które otwiera się, aby dopasować się do konsoli i łączy się przez port USB-C Switcha. Z tyłu ma podpórkę oraz wbudowane głośniki. Orion ma port HDMI, który, jak twierdzi Up-Switch, może być używany z konsolami do gier lub innymi urządzeniami do przesyłania strumieniowego.

Orion wymaga klucza, aby stać się większym kluczem.
przełączać sie

Przydałbym się temu gadżetowi za to, że pozwolił ci uderzyć w kontrolery Joy-Con z boku, ale zawiera on zdejmowane pokrętła sterujące, które wydają się niezbędne, aby wygodnie utrzymać pełną, 1,5-funtową wagę Oriona. Pamiętaj jednak, że ta waga nie obejmuje 10,5 uncji Switcha i nie obejmuje wagi przenośnego banku mocy, który będziesz musiał przypiąć z tyłu, jeśli chcesz przejść mobilnie z tą dość dziwną konfiguracją . Jesteś Mogą Porzuć bank mocy i podłącz go do zasilacza USB-C, który Nintendo zawiera z każdym adapterem, ale jest to sprzeczne z celem używania Switcha w trybie przenośnym, jeśli nie jesteś już mobilny.

Orion krążył z kilkoma mediami pod koniec 2021 roku, kiedy uruchomił kampanię crowdfundingową na Indiegogo. Szczególnie mi się podobało? Nintendo na żywoSzeroki zasięg z tego, w tym Recenzja wideoCo nie uderza w ujawnianie pewnych wad, które znasz tylko doświadczając tego samemu – na przykład wyświetlacz Oriona ma 768p i blednie w porównaniu z Switch OLED. A Pokaż oryginalny przełącznik. Zastanawiające jest również to, że podwójne głośniki znajdują się z tyłu Oriona, skierowane w stronę osoby, która je trzyma.

Ich rekomendacją, jeśli naprawdę chcesz żyć wersją tego snu, która wyraźnie nie ma być rzeczywistością, jest zainwestowanie w przenośny monitor 1080p. Myślę, że dla mnie Nadal będę marzył o tym, co może się stać z popularnym Switch Pro.

READ  Użytkownicy Netflixa byli zaskoczeni, że bezpłatnie skorzystali z wysoko ocenianej gry Remaster na PlayStation