19 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Google Pixel Buds Pro są tańsze o 60 USD we wszystkich kolorach, w tym w najnowszych odcieniach

Google Pixel Buds Pro są tańsze o 60 USD we wszystkich kolorach, w tym w najnowszych odcieniach

Miłej soboty, ludzie! Stale o nich pamiętamy, odkąd pojawili się na scenie w połowie 2022 roku Google Pixel Buds Pro do redukcji szumów On jest the Bezprzewodowe słuchawki douszne dla właścicieli Pixeli – częściowo ze względu na imponujący zestaw funkcji, a częściowo dlatego, że rozwiązano problemy z łącznością, które nękały poprzednie modele. Jednak najlepsze jest to, że często są one w sprzedaży za znacznie mniej niż sugerowana cena detaliczna. Teraz możesz go odebrać np Amazonka, WalmartI Najlepsza oferta Za około 139 USD (60 USD zniżki), co stanowi drugą najlepszą dotychczas cenę.

Pod względem funkcji najnowsze słuchawki Pixel Buds firmy Google zostały zaprojektowane tak, aby konkurować z najlepszymi produktami Apple, Sony i innych. Ich redukcja szumów nie dorównuje najnowszym AirPods Pro ani temu, co Bose osiągnęło dzięki słuchawkom QuietComfort Ultra Earbuds, chociaż nadal są bardzo dobre, zwłaszcza jeśli jedyne, co próbujesz zrobić, to zagłuszyć dźwięk kawiarni lub biuro. Obejmuje także obsługę wielopunktową, a dzięki powitalnej aktualizacji oprogramowania sprzętowego wydanej jesienią nowa technologia konwersacyjna automatycznie włączy tryb przezroczystości i wstrzyma dźwięk, którego słuchasz, gdy zaczniesz mówić. Dodaj do tego wytrzymałą baterię i szereg funkcji dostępnych wyłącznie dla Pixela – w tym natywne sterowanie i dźwięk przestrzenny do śledzenia głowy – a łatwo zrozumieć, dlaczego pozostaje naszym najlepszym wyborem, jeśli jesteś już zarejestrowany w ekosystemie Google. .

Prawdę mówiąc, nigdy nie byłem wielkim fanem większości kluczowych świateł, ponieważ wiele z nich wybiera okrągły lub kwadratowy kształt, który po umieszczeniu na górze ekranu powoduje ból oczu. Logitech Litra Beam Wymaga to jednak bardziej subtelnego podejścia do oświetlenia, polegającego na małej obudowie, która powinna dobrze pasować do monitora lub dołączonej podstawy. Co więcej, jest on obecnie dostępny od Amazonka, Najlepsza ofertaI Logitech Za 89,99 USD (10 USD zniżki), czyli prawie na najniższym poziomie w historii.

READ  EKSKLUZYWNIE – Call of Duty obejmuje kampanie w otwartym świecie w Black Ops podczas wojny w Zatoce Perskiej i poza nią

Jak można sobie wyobrazić, pełnozakresowa dioda LED firmy Logitech została specjalnie zaprojektowana do przesyłania strumieniowego, nadawania programów i prowadzenia rozmów wideo w domu. Jest bardziej elegancki niż podobne oferty Razer Key Light Chroma I Nowa latarka kluczowa Elgato MK.2, dzięki czemu można go dopasować bezpośrednio do górnej części monitora lub można go łatwo dostosować, aby służył jako tradycyjna lampa biurkowa, gdy nie przesyłasz strumieniowo. Posiada również regulowaną jasność i temperaturę barwową, przy czym tę ostatnią można regulować w zakresie od stosunkowo ciepłego 2700 K do chłodnego 6500 K za pomocą wbudowanych elementów sterujących sprzętem lub aplikacji komputerowej G Hub firmy Logitech. Jeśli chodzi o kompatybilność, działa z systemami MacOS i Windows przez USB i Bluetooth, chociaż do zasilania konieczne będzie podłączenie kabla USB, niezależnie od wybranej metody połączenia.