21 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Giants uważani za finalistów przetargu Shohei Ohtani – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Giants uważani za finalistów przetargu Shohei Ohtani – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Piec w kuchni Shohei Ohtani jest niesamowicie gorący.

Ponieważ japońska gwiazda MLB ma w przyszłym tygodniu podjąć decyzję o skorzystaniu z darmowej agencji, fani Giants z pewnością zastanawiają się, jakie są szanse ich zespołu na pozyskanie go.

Uważa się, że Giants, obok Los Angeles Dodgers, Chicago Cubs, Toronto Blue Jays i Los Angeles Angels, znajdą się w gronie drużyn Wciąż w licytacji John Heyman z „New York Post” poinformował w niedzielę, że dwukrotnie został wybrany najbardziej wartościowym graczem AL.

Giants, po podpisaniu kontraktu z gwiazdą zeszłej zimy, jasno dali do zrozumienia, że ​​planują ścigać Ohtaniego poza sezonem, ale ich stanowisko w negocjacjach pozostaje jak dotąd niejasne. Jednak według doniesień finaliści, według Heymana, będą musieli być gotowi wypłacić naprawdę spore pieniądze.

Uważa się, że dwukierunkowy fenomen „otrzymał już wiele ofert o wartości aż 500 milionów dolarów, a niektórzy spekulują, że może zostać pierwszym bazowym baseballu wartym 600 milionów dolarów — lub przynajmniej blisko” – napisał Heyman.

Według doniesień Giants, wraz z Ohtanim, Giants pozyskują także czołowego wolnego agenta Yoshinobu Yamamoto, który 20 listopada został oficjalnie przydzielony przez Orix Buffaloes do Nippon Professional Baseball League. Jon Morosi z MLB Network poinformował w tym tygodniu, że San Francisco jest „nastawione” na zdobycie jednego lub drugiego w okresie pozasezonowym.

„Źródła mówią mi, że Giganci są gotowi, poświęcają całe swoje serce i pieniądze, aby w nadchodzących tygodniach wylądować jednego z Shohei Ohtani lub Yoshinobu Yamamoto” – powiedział Morosi we wtorek podczas „Hot Stove”.

Czas pokaże, czy tym razem Giants będą w stanie włożyć swoje pieniądze w swobodną agencję – i wygląda na to, że odpowiedź może nadejść wkrótce.

Pobierz i śledź podcast Giants Talk