29 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Notatki NFC: Liderzy, Randy Gregory, Kowboje, Orły, Giganci

Notatki NFC: Liderzy, Randy Gregory, Kowboje, Orły, Giganci

liderzy

Agent Alan Hermann i jego klienci byli liderzy DL Mateusz Yoannispodobno starszy wiceprezes Departamentu Piłki Nożnej w Waszyngtonie Rob Rogers Okłamał ich w Kombinacie, mówiąc, że nie zabiją Ioannidisa.

„Nie obchodzi nas szczególnie to, że okłamujemy sobie twarz” Hermann powiedział, via Agencja prasowa. „Zabrali go z rynku wolnych agentów na dwa dni. To teraz stawia nas w niekorzystnej sytuacji, ponieważ inne zespoły popchnęły inne kontrakty dotyczące linii defensywnych i [Ioannidis] Nie był w stanie tego wykorzystać. Nie tak prowadzisz biznes w NFL”.

 • Adam Shifter Raporty, których przywódcy początkowo nie przedstawili JD Mikić Deal zgodził się nawet na jeden z rachunkami. Kiedy Makic odkrył, że Waszyngton jest skłonny dopasować się do oferty Buffalo, chciał zostać z przywódcami.

kowboje

 • O byłych kowbojach i nowych Broncos DE Randy Gregorystatus umowy w Dallas, Dan Moore w porannych wiadomościach z Dallas Wspomniałeś, że język, któremu sprzeciwił się Gregory, jest językiem standardowym, z wyjątkiem każdego gracza w drużynie Kaczka Prescott.
 • Moore zauważa, że ​​klauzula daje Kowbojom prawo do unieważnienia lub wstrzymania funduszy, jeśli gracz zostanie ukarany przez ligę grzywną.
 • Więcej źródeł „Stres” Że Dallas nie powołał się na klauzulę umowną.
 • Według NFL Media Jane Slater Gra Gregory’ego była sfrustrowana kowbojami po tym, jak język kontraktowy dostał „Wróciłem o 11.”
 • Jego agent, Eric Shaffer, przekazał więcej szczegółów Profesjonalna debata piłkarska Ich strona historii. Mówi, że w zasadzie wynegocjował umowę z Broncos w poniedziałek wieczorem, a we wtorek Cowboys zrobili duży nacisk z właścicielem. Jerry Jones Interweniuje.
 • Dallas zwiększył swoją ofertę, aby dopasować się do Broncos, ale kiedy pojawił się rzeczywisty kontrakt, zawierał on język unieważnienia gwarancji grzywien, czemu sprzeciwili się Schafer i Gregory: „Żadne inne zespoły nie mają tego języka w swoich kontraktach. Żadne inne zespoły. Nigdy nie widziałem tego języka od 30 lat.”
 • Schafer mówi, że dali Dallas szansę na usunięcie języka, ale specjalista od kowbojskich kapeluszy Adam Brasivka Wiceprezes wykonawczy powiedział mu: Stephen Jones Schaefer powiedział wcześniej, że ten język będzie w każdej umowie. Schaefer powiedział PFT, że to nieprawda i że Jones polecił mu rozprawić się z Brasivką, zamiast negocjować z nim. Więc w końcu Gregory podpisał kontrakt z Denver.
 • Kowboje de De Marcus Lawrence Mówi, że zaoferowano mu roczną umowę o wartości 10 milionów dolarów i poczuł się nieszanowany, powiedział EVP Stephen Jones Chciał zostać zwolniony. Właściciel kowboj Jerry Jones Lawrence następnie zawarł w pełni gwarantowaną trzyletnią umowę o wartości 30 milionów dolarów, aby pozostać w zespole. (Kevin Gray)
 • Kowboje właściciel prostytutkiDwuletnia umowa o wartości 7 milionów dolarów, która obejmuje maksymalną wartość 8 milionów dolarów, premię za podpisanie umowy w wysokości 1,7 miliona, pensje 1,3 miliona dolarów w 2022 roku i 3 miliony dolarów w 2023 roku. Może również zarobić do 500 000 dolarów premii na grę. Każdego roku 1 milion dolarów zachęt. (Todd Archer)
 • według Calvin Watkinskowboje są zainteresowani ponownym podpisaniem DE Dorrance Armstrong.
READ  Harmonogram Warriors zaczyna ujawniać surową prawdę, gdy biuro frontowe stara się zachować jasność – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Orły

olbrzymy

 • Sport ilustrowany Albert Breer Podobno giganci już koncertowali podczas podpisywania QB Mitchell Trubesky przed skręceniem do Tyrod Taylor Po tym, jak Trubsky podpisał kontrakt ze Steelerami.
 • NorthJersey.com sztuka zszywka Donosi, że Giants odbyło oficjalne spotkanie z Georgia RB James gotuje w NFL Combine i zafascynowany jego umiejętnościami.
 • Stapleton dodaje, że Nowy Jork prawdopodobnie będzie gościł Cooka wśród 30 najlepszych wizyt.
 • Ryan Dunleavy Raporty olbrzymy Nie oferuj oferty wolnego agenta na wyłączne prawa do QB Jake Fromm.
 • Adam Shifter LS raporty Krater Casey Rezygnuje z gigantami.
 • Dan Duggan Zgłoś, że giganci widzieli Matt JunoRoczna umowa o wartości 1,1875 miliona USD, która obejmuje gwarantowane 175 000 USD i 75 000 USD premii za podpisanie umowy.
 • Dwuletnia umowa Taylora, warta 11 milionów dolarów z Giants, obejmuje dodatkowe 6 milionów dolarów premii, 10,9 miliona dolarów gwarantowanych, 4,2 miliona dolarów premii za podpisanie kontraktu i nieważny rok na obniżenie opłat. (Dogan)
 • olbrzymy piły Jan Feliciano Od jakiegoś czasu chciał grać w centrum i powiedział, że zostało to wzięte pod uwagę w jego decyzji o podpisaniu kontraktu z Nowym Jorkiem: „Wierzę w siebie i myślę, że pozycja środkowa jest tam, gdzie byłbym najlepszy”. (Zach Rosenblatt)

Szukasz najnowszych wiadomości i plotek NFL Insider?

Upewnij się, że podążasz Plotki handlowe w NFL Na Świergot A Facebook Przełamać wieści i plotki o NFL dla wszystkich 32 drużyn!