22 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Giants przejmują Darrena Wallera w handlu z Raiders

Giants przejmują Darrena Wallera w handlu z Raiders

ESPN1 minuta na przeczytanie

the Giganci z Nowego Jorku nabywają Darrena Wallera w handlu z Najeźdźcy z Las Vegasźródła powiedziały Adamowi Schefterowi z ESPN.

Giants wyślą wybór w trzeciej rundzie draftu (w sumie setny) Raiders do Wallera, który zapewni rozgrywającego Daniela Jonesa Ze stałą bramką weterana w podaniu.

Waller miał ponad 1000 jardów jeden po drugim w 2019 i 2020 roku, ale w ciągu ostatnich dwóch sezonów zmagał się z wieloma kontuzjami, występując w zaledwie 20 meczach w tym okresie.

Wybór draftu zmierzający do Las Vegas został pierwotnie nabyty przez Giants z głowy W październiku zeszłego roku w handlu, który wysłał odbiorcę Tony Cadarius do Kansas City.

Ten handel – poza tym Kenny’ego Juladay’anieskuteczność i Sterling PasterzKontuzja kolana na koniec sezonu – pozostawiła Jonesa z niedoświadczoną drużyną przyjmującą na snap w stanie Nowy Jork po sezonie i doprowadziła do powszechnego przekonania, że ​​​​dyrektor generalny Giants, Joe Schoen, będzie szukał ulepszeń do gry podań poza sezonem.

Giants będą teraz mieli Wallera, lat 30, na kontrakcie na następne cztery sezony dzięki 51-milionowemu trzyletniemu przedłużeniu, które podpisał z Raiders we wrześniu ubiegłego roku.

Waller potencjalnie staje się zbędnym w Las Vegas po tym, jak Raiders zgadzają się na Umowa na trzy lata Wcześniej we wtorek z odbiorcą wolnego agenta Jakuba Myersaktóry łączy już złożony przewód odbiorczy Davanta Adamsa I Hunter Renfro. Raiders są również zainteresowani pozyskaniem doświadczonego wolnego agenta Mercedesa LewisaWedług shftera.

Mierzący 6 stóp i 6 cali pojawił się w zaledwie dziewięciu meczach w zeszłym sezonie, zdobywając 28 przyjęć na 388 jardów i trzy przyłożenia.

READ  Klay Thompson, Warriors rozświetlają Lakers do remisu 1-1