14 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Bezpłatny tracker agencji San Francisco 49ers 2023: Jake Brendel z powrotem, Emmanuel Mosley odszedł

Bezpłatny tracker agencji San Francisco 49ers 2023: Jake Brendel z powrotem, Emmanuel Mosley odszedł

To jest ciągła analiza ruchów 49ers i kluczowych odejść w tym sezonie wolnej agencji. Okno prawne rozpoczęło się w poniedziałek o 9 rano czasu pacyficznego, a nowy rok ligowy NFL, w którym drużyny mogą oficjalnie podpisywać kontrakty z wolnymi agentami, którzy grali gdzie indziej w 2022 roku, rozpoczyna się w środę.

Najlepsze dostępne: sportowiec150 najlepszych darmowych serwerów proxy
Aktualizacje na żywo: Wiadomości, prognozy, analizy i aktualizacje
Bezpłatne stopnie agencji: sportowiecMike Jones zdobywa wszystkie podpisy
Czy działa bezpłatna agencja?: Ocena wartości z lat 2020-2022

OL Daniel Brunskill

14 marca: Oczekuje się, że Giants podpiszą kontrakt z O-liniowym 49ers, który grał na wszystkich pięciu pozycjach dla 49ers w ciągu ostatnich czterech lat, potwierdza ligowe źródło. sportowiec. Nowy dyrektor generalny Tennessee, Ran Karthon, pochodził z 49ers, więc z pewnością zna inspirującą historię Bronskilla: liniowy był rezerwowym rozgrywającym, dopóki nie dopracował swojej gry w nieistniejącej już AAF w 2019 roku, zanim dołączył do 49ers. . . Brunskill rzucał lewym i prawym wślizgiem w 2019 roku, zanim grał jako rozgrywający w 2020 roku i zaczynał koniec dla 49ers na prawej straży. Zespół musi teraz szukać głębi jakości, aby zastąpić Brunskill.

De Samson Ipokam

14 marca: The 49ers potrzebują nowej listy transferowej dla Nicka Bosy po tym, jak Ebukam również zgodził się dołączyć do Carthon z Titans, źródło ligowe potwierdziło, że sportowiec. Ebukam, lat 27, miał najlepszy sezon w karierze w 2022 roku z pięcioma workami i 13 trafieniami rozgrywającego. Ale 49ers nie czuli, że jego produkcja odpowiada jego cenie, i zamiast tego wydali swoje darmowe dolary na innego agenta defensywnego, Javona Hargrave’a. Z Hargrave’em w defensywie, 49ers mogą przesunąć Arika Armsteada na koniec defensywy po przyłożeniach bazowych i wykorzystać Drake’a Jacksona do podań. Zespół był również w kontakcie z zbliżającym się wolnym agentem Jordanem Willisem i prawdopodobnie użyje co najmniej jeszcze jednej linii defensywnej.

Drogi poeto

14 marca: 49ers doskonale zdawali sobie sprawę, że wieloletni obrońca nr 3 przeniesie się po podpisaniu kontraktów z debiutantami Fredem Warnerem i Dre Greenlawem na długoterminowe umowy w ostatnich latach. Poeta dostanie szansę na rozpoczęcie roli z Tytanami i ich nowym dyrektorem generalnym, Ranem Karthonem, który we wtorek doszedł do porozumienia z obrońcą, sportowiec Niektórzy. Trzecim obrońcą 49ers jest teraz Orrin Burks, a także Marcelino McCrary-Ball i Curtis Robinson.

14 marca: Źródło ligowe potwierdziło, że Mosley, który rozpoczął sezon u boku Charvariusa Warda na rogu, dołączy do Lwów za rok. sportowiec. 49ers byli zainteresowani sprowadzeniem Moseleya z powrotem, ale transakcja – podobno warta 6 milionów dolarów – była bardziej prawdopodobna niż 49ers byli gotowi zapłacić za kogoś, kto zerwał jego ACL 9 października. Bez Moseleya zespół prawdopodobnie nadal polegałby na Diodore Lenoir jako starterze w zamian za Warda. Nickel Cornback? Obecnie najlepszym wyborem jest Samuel Womack III, chociaż zespół poszukuje weteranów, którzy mogą pomóc w wypełnieniu tej roli.

READ  Policja powiedziała, że ​​Dwayne Haskins, Pittsburgh Steelers, rozgrywający, śmiertelnie wjechał w ciężarówkę na autostradzie Florida Highway

C. Jake Brendel

14 marca: 49ers zgodzili się na czteroletnie przedłużenie z Brendelem, który był znakiem zapytania na początku sezonu 2022, ale skończył dobrze w porównaniu do swojego poprzednika na tej pozycji, Alexa Macka. 49ers będą już mieli nowy start w prawym ataku po tym, jak Mike McGlinchey zgodził się na duży pięcioletni kontrakt z Broncos. Nie chcieli wymieniać kolejnego nowicjusza i przelicytowali wielu zalotników za usługi Brendla. Nie wiadomo jeszcze, co jego powrót oznacza dla innego wolnego agenta liniowego ofensywnego, Daniela Brunskila.

Głębiej

49ers ponownie podpisali kontrakt z Jake’em Brendelem, ponieważ dążą do wymaganej ciągłości na środku

S. Jamie Ward

Marzec 13: Ward wróci do bezpiecznej gry… ale zrobi to dla Teksasu. Sieć NFL jako pierwsza poinformowała, że ​​31-letni Ward dołączy do byłego koordynatora obrony 49ers, DeMeco Ryansa w Houston, gdzie prawdopodobnie połączy się z wyborem draftu 2022 Jalenem Pitre na bezpiecznej pozycji. Ward, który był najwyższym zawodnikiem w wieku 49 lat, wszedł do przedsezonu, gdy drużyna świętowała bezpieczeństwo na starcie, a następnie doznał kontuzji ścięgna podkolanowego, która wykluczyła go z pierwszych czterech meczów. Kiedy wrócił, władzę przejął Tashaun Gipson senior. W jego miejsce Ward przeniósł się na pozycję niklowego pomocnika, gdzie pozostał do końca sezonu. 49ers ponownie podpisali z Gibsonem roczną umowę.

Głębiej

Były 49ers DB Jimmie Ward miał podpisać kontrakt z Teksańczykami

Marzec 13: Pełen wydarzeń dzień trwa dla 49ers wraz z przejęciem Darnold, produktu USC, który rozpoczyna szósty sezon w lidze. Były pick z pierwszej rundy będzie miał w przyszłym sezonie 26 lat. Jego kariera była jak dotąd w dużej mierze rozczarowująca, ale Darnold zakończył sezon 2022 z Karoliną rozgrywającą swój najlepszy mecz. Ma zdolność ucieczki i talent do gry w rękę, który w przeszłości zaintrygował głównego trenera 49ers, Kyle’a Shanahana.

49ers są na świetnym terytorium rozgrywającym. Brock Purdy miał operację barku w zeszłym tygodniu i oczekuje się, że będzie pauzował przez około sześć miesięcy, podczas gdy Trey Lance ponownie zaczął rzucać po drugiej operacji kostki, ale technicznie nie został jeszcze dopuszczony do treningów. Tak więc, gdy Darnold będzie w pełni na pokładzie, będzie technicznie jedynym w pełni zatwierdzonym QB w składzie 49ers. Jak to się ma do ewolucji?

Marzec 13: Ridgeway, który wystąpił w 12 meczach w zeszłym sezonie przed naderwaniem mięśnia piersiowego, podpisuje roczny kontrakt z Teksańczykami o wartości 4 milionów dolarów, według ESPN. Jest pierwszym byłym 49-latkiem, do którego dołączył nowy trener Houston DeMeco Ryans w wolnej agencji. Zainteresowanie 49ers Ridgewayem osłabło po tym, jak wcześniej tego dnia dodali Javona Hargrave’a i Kevina Givensa.

READ  Pac-12 jest doskonały, SEC wciąż ma problemy

QB Jimmy Garoppolo

Marzec 13: Podobnie jak wielu znanych 49-latków przed nim, Garoppolo jest teraz rajdowcem. Rozgrywający podpisał trzyletni kontrakt z Las Vegas o wartości 67,5 miliona dolarów, który ma obejmować około 45 milionów dolarów gwarantowanych. Atletyczny Jeffa Howe’a.

Podpisanie przez Garoppolo pomoże w wielu zmianach w innych miejscach dla 49ers w formule NFL na wyrównawczy wybór draftu 2024. Maksymalnie wykorzystali tę formułę w nadchodzącym drafcie 2023 z czterema typami draftu dzięki uprzejmości odchodzących graczy w zeszłym sezonie.

Głębiej

Przypomnij sobie 6 najlepszych momentów z występów Jimmy’ego Garoppolo w 49ers

DT Kevina Givensa

Marzec 13: Kilka minut po potężnym ostrzale Javona Hargrave’a w defensywie, 49ers wzmocnili tę część frontu, ponownie podpisując z Givensem roczną umowę za 2,1 miliona dolarów. Gwarantowane 2 miliony dolarów.

Givens, który jest z 49ers od 2022 roku, będzie nadal zapewniał głębokość rotacji dla 49ers z przodu. Trener linii defensywnej Chris Kukorek uwielbia szybkość Givensa. Jego praca, podobnie jak wielu innych liniowych D, powinna stać się łatwiejsza, gdy Hargrave jest teraz w miksie.

Powrót Kevina Givensa do 49ers to wzmocnienie ich linii defensywnej. (Kyle Terada / USA Today)

DT Javon Hargrave

Marzec 13: Według Adama Scheftera z ESPN, 49ers zgodzili się na warunki z Hargrave w sprawie ogromnej czteroletniej umowy o wartości do 84 milionów dolarów z pełną gwarancją 40 milionów dolarów. Oznacza to, że stworzyli najlepszy sprzęt defensywny na rynku. Hargrave miał 22 worki w ciągu ostatnich dwóch sezonów z Eagles.

49ers prawie na pewno będą musieli zrestrukturyzować co najmniej jeden kontrakt, aby zrobić miejsce dla umowy z Hargrave, która nie może stać się oficjalna, dopóki nowy rok ligowy nie rozpocznie się w środę.

Głębiej

49ers dodaje Javona Hargrave’a, ponieważ obrona NFL właśnie się poprawiła

RT Mike McGlinchey

Marzec 13: W zeszłym miesiącu dyrektor generalny 49ers, John Lynch, przewidział, że 49ers nie będą w stanie ponownie podpisać kontraktu z prawą stroną startową, chyba że przegapią rynek. Cóż, McGlinchey nie tęsknił za swoim rynkiem. Według Iana Rapoporta z NFL Network, Broncos podpisali kontrakt z McGlinchey na imponującą pięcioletnią umowę o wartości do 87,5 miliona dolarów z gwarancją na ponad 50 milionów dolarów.

To przekłada się na ponad 17 milionów dolarów rocznie dla McGlinchey, cena, która wyraźnie wykracza poza przedział cenowy 49ers – zwłaszcza biorąc pod uwagę pieniądze, które wydali, aby zmierzyć się z Javonem Hargrave. Niedawno ponownie podpisany kontrakt z Coltonem McEvitzem, który w zeszłym tygodniu podpisał dwuletni kontrakt za 5,8 miliona dolarów, pozostaje liderem, który zastąpił McGlincheya na prawym ataku. 49ers mogą również dodać do sytuacji poprzez draft.

S Tashaun Gipson Sr.

12 marca: 49ers uzgodnili z Gibsonem roczną umowę o wartości 2,9 miliona dolarów, według źródła zespołu. Gibson okazał się doskonałym uzupełnieniem młodzieńca Talanoa Hovanga po tym, jak został podpisany pod koniec sierpnia po kontuzji ścięgna podkolanowego Jamiego Warda. Gibson, lat 32, grał tak dobrze, że 49ers przesunęli Warda na niklowego obrońcę, kiedy wrócił do składu. Ponieważ Gibson i Hovanga mają podpisane kontrakty, 49ers wydają się być bezpieczni i możliwe, że zbliżający się wolny agent Ward będzie chciał wrócić, jeśli zgodzi się ponownie grać w pięciocentówki w tym sezonie.

Biorąc pod uwagę, że najlepiej opłacane zabezpieczenia na rynku wkrótce osiągną kontrakty warte 20 milionów dolarów rocznie (Derwin James Jr. z firmy Chargers przoduje z 19 milionami RRSO), ponowne podpisanie umowy z firmą Gipson za mniej niż 3 miliony dolarów stanowi ogromną potencjalną wartość dla 49ers. Zajął pierwsze miejsce pod względem wskaźnika przegranych wślizgów (2,9 procent) i drugie miejsce pod względem dozwolonej liczby podań (53,0) ze wszystkich zabezpieczeń NFL w zeszłym sezonie. Zniżka wynika z faktu, że Gibson w przyszłym sezonie skończy 33 lata, więc 49ers obstawiają, że fontanna młodości, którą odkrył w tym sezonie, będzie nadal płynąć w 2023 roku. Po latach walki o przechwytywanie, 49ers prowadzą w lidze z 20 typami w rok 2022, a Gibson napędzał zespół pięcioma z nich.

Głębiej

Colton McKivitz powrócił, a 49ers mają więcej pracy w O-line w wolnej agencji

OL Colton McEvitz

9 marca: Zespół podpisał kontrakt z McKivitzem na dwuletni kontrakt o wartości 5,8 miliona dolarów, według jego agenta. Ponieważ Mike McGlinchey prawdopodobnie przejdzie do wolnej agencji, McEvitz staje się faworytem do rozpoczęcia prawego ataku w 2023 roku, chyba że zespół podpisze bardziej widoczny atak w nadchodzących dniach. 26-letni McEvitz był wybierany w piątej rundzie draftu w 2020 roku. Wystąpił w 28 meczach w ciągu ostatnich trzech sezonów, z pięcioma startami — dwoma na lewym ataku i trzema na prawej obronie.

49ers uniknęli ograniczonego procesu negocjacji wolnego agenta McKivitza, zgadzając się z nim na warunki przed wolną agencją, co zapewniło zespołowi trochę miejsca na pułap wynagrodzeń. The 49ers mają rozpocząć poniedziałkowy termin żonglerki prawniczej z około 3 milionami dolarów miejsca w kapitale, ale zasada czołowej 51 powinna pomóc zachować miejsce podczas zajmowania się swoimi sprawami. 49ers mogą również wdrożyć szereg restrukturyzacji kontraktów, aby uwolnić pieniądze na wydatki.

(Zdjęcie: Jake Brendel: Ezra Shaw/Getty Images)