20 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Giants próbują odbić się od Padres

Giants próbują odbić się od Padres

Leworęczny Kyle Harrison ma szansę zemścić się za jedyną porażkę w karierze Giganci z San Francisco Gospodarz sprzeciwu Ojcowie z San Diego W piątkową noc.

Po tym, jak w czwartek miotacze Logana Webba i Yu Darvisha zmierzyli się w pojedynku miotaczy trwającym pięć rund, Ojcowie Podpalił Bullpen w San Francisco na cztery runy w końcówce siódmego seta i utrzymał zwycięstwo 6:4 w pierwszym meczu w San Diego.

Jake Cronenworth dostał wielki hit OjcowieDublet w siódmej rundzie zmienił jednorunowe prowadzenie w przewagę 6-3.

Harrison ma wystartować dzień po wyścigu Webba Ojcowie Do zaledwie dwóch runów i pięciu trafień w sześciu rundach. Harrison (22 l.) zadebiutował w pierwszej lidze w sierpniu zeszłego roku i zaliczył siedem meczów w barwach San Francisco. Osiągnął wynik 1-1 z 4,15 ERA i 35 strikeoutami w 34 2/3 rundach.

Jego jedyna porażka miała miejsce 2 września w San Diego, kiedy pozwolił na sześć runów po sześciu trafieniach w 5 2/3 rundach podczas porażki 6:1.

Juan Soto, Xander Bogaerts, Gary Sanchez i Jarrett Cooper nie mogli pomóc Harrisonowi w jego jedynym starcie przeciwko San Diego. W pozostałych sześciu startach oddał w sumie zaledwie cztery bramki, a zakończył sezon pięcioma rundami bez trafień w przegranym bez decyzji meczu z Los Angeles Dodgers.

the Giganci W czwartkowym meczu zdobył swojego jedynego homera, ale trafił on dopiero po dwóch autach i w dziewiątym nikt nie padł. Michael Conforto, który wcześniej notował single i double, powrócił Ojcowie Bliżej Roberta Suareza.

Shortstop Nick Ahmed miał imponujący debiut Giganci z jednym, podwójnym i dwoma RBI, podczas gdy drogi nowicjusz Jung Hoo Lee zanotował swój pierwszy poważny ligowy hit w piątej rundzie i swój pierwszy RBI po ofiarnym locie w siódmej rundzie.

READ  Jordan Alvarez trafia na HR przez 3 rundy, gdy Astros wygrywa mecz 1

Nie jest w najlepszym nastroju po porażce w swoim kraju Giganci Po raz pierwszy menedżer Bob Melvin powiedział później miłe rzeczy o Lee.

„(On) miał dużą przewagę, aby wystawić nas przeciwko twardemu lewicowi” – ​​powiedział Melvin. „W pierwszym meczu dał nam prowadzenie po siódmym. To był produktywny pierwszy dzień”.

Lee i Giganci Będzie szukał innego wyniku w meczu z Joe Musgrove’em z San Diego (0-0, 16,88 ERA). Doświadczony praworęczny rozpocznie sezon po raz drugi w sezonie po tym, jak został brutalnie poturbowany przez Los Angeles Dodgers po pięciu runach i siedmiu trafieniach w 2 2/3 rundach OjcowieW zeszłym tygodniu w Seulu w Korei Południowej zwyciężyliśmy 15:11.

Musgrove, który w zeszłym sezonie osiągnął wynik 10-3 z ERA 3,05, w 13 meczach przeciwko San Francisco osiągnął wynik 4-3 z ERA 3,86.

Musgrove (31 l.) pozostaje pewny siebie po niepewnym początku, który nastąpił po niepewnej wiośnie (13,50 ERA).

„Czuję, że zawsze byłem kimś, kto znajduje swoje rzeczy i staje się lepszy z każdym meczem i sezonem” – powiedział. „Im więcej powtórzeń wykonuję w grze, czuję, że właśnie wtedy dostosowuję się najlepiej w trakcie meczów”.

– Media na poziomie terenowym