23 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Georgia RB Trevor Etienne został aresztowany pod zarzutem jazdy pod wpływem, lekkomyślnej jazdy i dwóch innych wykroczeń

Georgia RB Trevor Etienne został aresztowany pod zarzutem jazdy pod wpływem, lekkomyślnej jazdy i dwóch innych wykroczeń

ATENY, Georgia – Trevor Etienne, biegacz, który po ostatnim sezonie przeniósł się z Florydy do Gruzji, został aresztowany w niedzielę wczesnym rankiem pod zarzutem jazdy pod wpływem alkoholu, lekkomyślności i dwóch innych wykroczeń.

Z internetowych akt więziennych wynika, że ​​Etienne został umieszczony w więzieniu hrabstwa Athens-Clarke o godzinie 4:35 i niecałą godzinę później.

Cztery zarzuty wymienione na stronie internetowej więzienia:

  • DUI/alkohol/mniej bezpieczne.
  • Nieostrożna jazda.
  • Nieutrzymanie pasa ruchu/nieprawidłowa jazda po drodze.
  • Wklej materiały zmniejszające widoczność okien/szyb przednich.

Późnym niedzielnym rankiem nie były znane żadne dalsze szczegóły.

Polityka Gruzji zazwyczaj przewiduje zawieszenie na jeden mecz w przypadku aresztowania za jazdę pod wpływem alkoholu i może ono być dłuższe, jeśli zespół lub wydział sportowy tak zdecyduje. Georgia rozpocznie sezon meczem z Clemsonem w Atlancie 31 sierpnia.

„Jesteśmy świadomi postawionych zarzutów i obecnie pracujemy nad zebraniem dodatkowych informacji” – oznajmił uniwersytet w przekazanym mu oświadczeniu. Sportowiec. „Sprawa prawna jest w toku i na tę chwilę nie będziemy udzielać dalszych komentarzy”.

W ubiegłym roku program piłkarski w Gruzji odnotował serię zdarzeń związanych z ruchem drogowym i prędkością, które zyskały na popularności po wypadku, w którym zginął zawodnik Devin Wheelock i pracownik zespołu Chandler LeCroy. To pierwsze znane aresztowanie od zeszłego lata.

W zeszłym roku Etienne był drugim czołowym skoczkiem na Florydzie jako student drugiego roku. W grudniu przeniósł się do Gruzji, mając nadzieję, że zostanie weteranem na młodym boisku. Do wiosennych treningów dzielą Gruzję dwa tygodnie.

Wymagana lektura

(Zdjęcie: Joshua L. Jones/USA Today)

READ  Najeźdźcy kontra punkty. Jaguary, na wynos: Las Vegas rozpoczyna erę Josha McDanielsa z hukiem, rozwalając Jacksonville