1 grudnia, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

General Mills, Steelcase, Lucid i nie tylko

General Mills, Steelcase, Lucid i nie tylko

Spójrz na niektórych z największych kierowców w Primarket:

młyny ogólne (GIS) — General Mills odnotował lepsze niż oczekiwano zyski i przychody za ostatni kwartał oraz podniósł prognozę na cały rok. Producentowi żywności pomogły wyższe ceny, które tylko częściowo zostały zrekompensowane zwiększonymi kosztami środków produkcji. Akcje spadły o 1,3% w okresie przedsesyjnym.

stalowa obudowa (SCS) — Steelcase zyskał 3% na rynku przedsprzedażowym po tym, jak producent mebli biurowych odnotował lepsze niż oczekiwano kwartalne zyski i opublikował optymistyczną prognozę zysków. Kwartalne przychody Steelcase nie spełniły prognoz Wall Street, podobnie jak prognozy przychodów, ale portfel zamówień jest o 3% wyższy niż rok temu.

Przejrzysty (LCID) – Lucid wzrósł o 0,5% w obrocie przedsesyjnym po tym, jak producent pojazdów elektrycznych zebrał ponad 1,5 miliarda dolarów w serii sprzedaży akcji.

Laboratorium rakietowe (RKLB) – Rocket Lab spadł o 1,3% w działalności przedrynkowej po ogłoszeniu, że pierwsza rakieta wystrzelona ze Stanów Zjednoczonych zostanie opóźniona. Rocket Lab przytoczyło zarówno niekorzystne warunki pogodowe, jak i opóźnienia regulacyjne spowodowane przetwarzaniem dokumentów przez NASA i Federalną Administrację Lotnictwa. W rezultacie Rocket Lab obniżył prognozę przychodów na czwarty kwartał.

Biuro Handlowe (TTD) – The Trade Desk wzrósł o 1,7% w transakcjach przedsesyjnych po tym, jak akcje firmy zajmującej się reklamą cyfrową zostały ocenione jako „przeważone” w nowym raporcie Piper Sandler.

Generac (GNRC) – Akcje producenta sprzętu energetycznego spadły o 1,5% na rynku pierwotnym po tym, jak Baird obniżył ocenę do „neutralnej” z „wyższej”, mówiąc, że rynki końcowe Generac jeszcze nie osiągnęły dna, a poziomy zapasów wciąż wracają do poziomu normalna.

naprawa ściegów (SFIX) – Akcje zostały obniżone do „neutralnego” z „niedoważonego” w JP Morgan Securities, nawet po rocznym spadku o 82%. Firma twierdzi, że komoda internetowa ma trudności z przejściem na model biznesowy „Fix + Freestyle”. Akcje Stitch Fix straciły 1,6% w obrocie przedsesyjnym.

READ  Rentowności obligacji skaczą, kontrakty terminowe na akcje rosną po tym, jak Powell powiedział, że Fed jest gotowy do bardziej agresywnego działania

Radioterapia (BEAM) — Akcje firmy biotechnologicznej wzrosły o 2,2% na rynku pierwotnym po tym, jak Beam został ulepszony do „lepszych wyników” z „rynkowych wyników” w BMO Capital. BMO oczekuje pozytywnej reklamy od Partner Beam Zabiegi Verve (VERV), aby pomóc pchnąć akcje w górę.