19 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

General kupuje nieruchomość w Polsce dla ogólnoeuropejskiego funduszu logistycznego | Aktualności

Nieruchomości publiczne Nabył dużą nieruchomość logistyczną w Polsce w imieniu swojego Pan-European Logistics Fund.

Zarządzający w imieniu General Real Estate Logistics Fund (GRELF) zapłacił 7R nieujawnioną kwotę na zakup 7R Park Kraków IX, który został w całości wynajęty w Kokoto.

Po nabyciu kompleksu magazynowego w Gdańsku General Real Estate jest drugą w tym roku transakcją w segmencie logistyki w Polsce zrealizowaną z 7R.

Fundusz GRELF ukierunkowany jest na wysokiej jakości aktywa logistyczne w kluczowych europejskich centrach logistycznych na dobrze ugruntowanych obszarach o doskonałej dostępności.

Pierre-David Baylac, dyrektor ds. logistyki w General Real Estate, powiedział: „Cieszymy się, że możemy kontynuować naszą europejską ekspansję logistyki z tą drugą szansą w Polsce za pośrednictwem naszego ogólnoeuropejskiego dedykowanego funduszu GRELF.

„Po przejęciu Gdańsk Park latem, cieszymy się z ponownej współpracy z 7R.”

Z aktywami o wartości ponad 1 miliarda funtów w zarządzaniu logistyką, Belag powiedział do końca 2021 r. „portfel naszych aktywów logistycznych we Francji, Włoszech i Polsce wyniesie aż 145 000 metrów kwadratowych, z istniejącymi aktywami lub do 2022 r.”.

Kliknij, aby przeczytać cyfrowe wydanie najnowszego magazynu IPE Real Assets Tutaj.

READ  W tym roku Grupa H&M zabiera Arket do Polski