21 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Gdzie kupić PlayStation 5 przed Świętami Bożego Narodzenia

Gdzie kupić PlayStation 5 przed Świętami Bożego Narodzenia

Konsole PlayStation 5 były jedną z najgorętszych i najpopularniejszych ofert z okazji Czarnego Piątku i Cyberponiedziałku 2023. Chociaż wyprzedaże już się zakończyły, na szczęście obniżki się nie skończyły. Nadal możesz zdobyć świetną ofertę na PS5 lub PS5 Slim przed Świętami Bożego Narodzenia – najlepsze pakiety kosztują 499 dolarów i zawierają Call of Duty: Modern Warfare 3 lub Spider-Man 2 bez dodatkowych opłat; Oferowanie potencjalnym nabywcom oszczędności w wysokości 70 USD w porównaniu z zakupem przedmiotów osobno. Aby uzyskać więcej aktualizacji ofert na PS5, śledź dalej @IGNDeals Na Twitterze/X.

TL; DR – Gdzie kupić PS5

Gdzie kupić PlayStation 5 Slim

PS5 „Slim Model” to zupełnie nowa konsola PlayStation 5, która odtąd stanie się powszechnie dostępną wersją konsoli. Jest o 25% mniejsza od oryginalnej konsoli i zawiera większy dysk SSD o pojemności 1 TB oraz dedykowane gniazdo na dysk, które można usunąć lub dodać w dowolnym momencie (do wykorzystania w przyszłości, jeśli kupiłeś wersję cyfrową, Dysk z możliwością podłączenia jest już dostępny w cenie 79,99 dolarów).

Jak już wspomniano, te nowe pakiety PS5 Slim Disc Edition zawierają cyfrowy kod do gry Marvel’s Spider-Man 2 (PS5) lub Call of Duty: Modern Warfare 3 (PS5). Ponieważ pakiety kosztują tyle samo, co sugerowana cena detaliczna PS5 Slim, przy zakupie otrzymujesz bezpłatną grę na PS5. Ponadto wszyscy posiadacze wersji cyfrowych mogą teraz kupić konsolę PS5 Slim Digital Edition w cenie 449 USD – ale nie ma jeszcze żadnych pakietów zawierających bezpłatną grę.

Wąskie oferty na PS5

Idealny prezent

PS5 Spider-Man 2 (szczupły Model)

Przyjeżdża przed Świętami Bożego Narodzenia.

Cyfrowa szczupła konsola PS5

Konsola cyfrowa PS5 (model wąski)

Gdzie można kupić standardowe PS5?

Bardzo trudno było zdobyć PS5 od czasu jego premiery pod koniec 2020 r. ze względu na niedobory chipów w całej branży i odsprzedaż konsol za prawie 2000 dolarów, ale podaż w większości nadąża za popytem i teraz znacznie częściej kupowanie zobacz jednostki Kontrola zapasów w sklepie i online u większości sprzedawców detalicznych.

Najlepsza obecnie oferta jest podobna do pakietów Slim, o których wspominaliśmy powyżej, i obejmuje Marvel’s Spider-Man 2 obok siebie bez dodatkowych kosztów. Dla Twojej informacji, standardowa wersja dyskowa PS5 jest o 25% większa niż PS5 Slim, ma dysk SSD o pojemności 825 GB, a jej dysku nie można wyjmować (przynajmniej nie jest to zamierzone). Poza tym omówiliśmy także najlepsze miejsca do zakupu Nintendo Switch, jeśli jesteś zainteresowany.

Pakiet PS5 Spider-Man 2

Jak wymienić swoje stare konsole PlayStation

Jeśli chcesz wymienić swoje stare konsole PlayStation, możesz to zrobić u wybranych sprzedawców w sklepach stacjonarnych i online. Często są to najbardziej dostępni sprzedawcy detaliczni Przystanek gier I Najlepsza oferta. Możesz jednak również handlować używanymi urządzeniami online u sprzedawców detalicznych, takich jak Amazonka I Microsoftu.

Niektórzy sprzedawcy detaliczni oferują gotówkę za używany towar, podczas gdy inni mogą zapewnić kartę podarunkową, z której można korzystać w sklepie i Internecie. To świetny sposób na pozbycie się starego sprzętu do gier i zdobycie pieniędzy, które możesz przeznaczyć na zakup nowszej konsoli i gier.

Chociaż handel sprzętem u sprzedawców detalicznych często zapewnia najniższą kwotę za używane konsole, istnieją również rynki internetowe, takie jak eBay, Craigslist i OfferUp, które mogą oferować wyższe ceny, ale często będziesz odpowiedzialny za koszty opakowania i wysyłki. Lub musisz spotkać się z kimś osobiście w celu przeprowadzenia transakcji, co stwarza własne ryzyko.

READ  Jak Siri, Alexa i Asystent Google przegrali wyścig AI

Gdzie handlować grami na PlayStation

Podobnie jak w przypadku dodatkowej wymiany konsoli PlayStation, możesz także wymieniać swoje istniejące gry u wybranych sprzedawców. Najpopularniejszym sprzedawcą, który przyjmuje używane gry wideo, jest Przystanek gier, ale są znani z tego, że dają ci grosze za dolara za używane tytuły. Jeśli jednak szukasz łatwego sposobu na uzupełnienie części swojej biblioteki gotówką lub kredytem sklepowym, jest to wygodna opcja. Zawsze możesz sprawdzić oczekiwaną wartość wymiany na stronie GameStop przed udaniem się do sklepu, aby dokładnie wiedzieć, ile otrzymasz. Ponadto możesz handlować używanymi grami online pod adresem Amazonka W zamian za kartę podarunkową Amazon.

Robert Anderson jest ekspertem handlowym IGN i redaktorem ds. handlu. Możesz to śledzić @robertliam21 Na Twitterze.