16 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Galaxy Z Fold 6 i Z Flip 6 wyciekają w szczegółowych renderach [Gallery]

Galaxy Z Fold 6 i Z Flip 6 wyciekają w szczegółowych renderach [Gallery]

Przed premierą 10 lipca nowe przecieki przedstawiają nowe składane telefony Samsunga, Galaxy Z Fold 6 i Flip 6, w najdrobniejszych szczegółach, jakie do tej pory widzieliśmy.


Aktualizacja 6/28: Dodano więcej wyciekających obrazów.


Świeżo po wycieku renderów Galaxy Buds 3 i Galaxy Watch Ultra (i Watch 7) wcześniej dzisiaj, przeciekacz Evan Blass (@evleaks) udostępnił zestaw renderów Z Fold 6 i Z Flip 6 na Twitterze/X W biuletynie Substack zdjęcia, które wyciekły, dostarczają najwięcej szczegółów, jakie do tej pory widzieliśmy na temat dwóch składanych telefonów.

W Galaxy Z Fold 6 możemy zobaczyć nowe, szersze proporcje wyświetlaczy wewnętrznych i zewnętrznych, a także kwadratową konstrukcję. Ramki wyświetlacza zewnętrznego również wydają się mniejsze, a zawias jest tym razem zauważalnie cieńszy. Urządzenie widzimy w kolorze srebrnym, jak widzieliśmy wcześniej, i w kolorze ciemnoniebieskim.

Tymczasem zdjęcia Galaxy Z Flip 6 przedstawiają składany telefon Samsunga w kolorze jasnoniebieskim i srebrnym. Srebrny kolor przypomina tytanowo-szary Galaxy S24 Ultra, co wskazuje, że pogłoski o zastosowaniu tytanu w składanym telefonie były prawdopodobnie prawdziwe.


Aktualizacja 6/28: Niedługo po poprzednim wlewie, WinFuture Wyciekło więcej zdjęć Fold 6 i Flip 6, pokazujących żywe różowe i żółte kolory obu urządzeń, których jeszcze nie widzieliśmy. Według tego wycieku Fold 6 jest dostępny w sumie w trzech kolorach: szarym, ciemnoniebieskim i różowym. Tymczasem Flip 6 jest dostępny w kolorze szarym, niebieskim, zielonym i żółtym.


Oczekuje się, że zarówno Galaxy Z Fold 6, jak i Flip 6 firmy Samsung otrzymają lepszą specyfikację w stosunku do Snapdragona 8 Gen 3, a także różne ulepszenia po drodze. Flip będzie miał lepszą żywotność baterii, a Fold otrzyma cieńszą konstrukcję i lepsze proporcje. Oczekuje się jednak, że w obu przypadkach cena w USA wzrośnie o 100 dolarów.

Galaxy Z Fold 6 i Flip 6 zostały zarezerwowane Teraz otwórz na Samsung.comZ kredytem rezerwacyjnym o wartości 50 USD i możliwością zaoszczędzenia do 1500 USD. Rezerwacja jest całkowicie bezpłatna i nie wiąże się z obowiązkiem faktycznego zakupu urządzenia. Rejestracja umożliwia także wzięcie udziału w losowaniu kredytu Samsung o wartości 5000 dolarów.

READ  iPhone 15 Pro zamienia opcje w kolorze złotym, fioletowym, gwiezdnej szarości i niebieskim na tytanowe wykończenie

Więcej o Samsungu:

Podążaj za Benem: Twitterze/X, WątkiI Instagrama

FTC: Korzystamy z linków partnerskich, aby automatycznie zarabiać. więcej.