15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Mario & Luigi: Brothership Box Art zostało oficjalnie ujawnione na Switcha

Mario & Luigi: Brothership Box Art zostało oficjalnie ujawnione na Switcha

Rozpoczął się najnowszy odcinek transmisji na żywo Mario & Luigi: Brothership i choć widzieliśmy już sporo materiału filmowego z tej nowej wersji, jedną rzeczą, której Nintendo nie pokazało jeszcze właściwie, jest okładka gry. Tak, pojawiało się to tu i tam, ale teraz, w najnowszej aktualizacji, zostało oficjalnie ujawnione w mediach społecznościowych.

Jak widać, pojawia się w nim słynny duet Nintendo, nowa postać o imieniu Snoutlet i kawałek świata, który Mario i Luigi zaraz odkryją, znany jako Concordia. Powraca również puste tło na okładce (podobnie jak Bowser’s Inside Story + Bowser’s Journey). Nintendo zauważa również, że zamówienia w przedsprzedaży są już realizowane.

Obraz: Nintendo

W mediach społecznościowych opublikowano także oficjalne zdjęcie Mario w tej nowej przygodzie. Oto spojrzenie na to:

Jeśli przegapiliście naszą pierwszą relację, w tej nowej przygodzie Mario i Luigi wydają się „pracować nad talią”, wyruszając w przygodę polegającą na przeskakiwaniu po wyspach w świecie Concordii z pomocą wyspy Shipshape („część statku, część 'wyspa'”).

Chociaż Nintendo nie ujawniło, kto stoi za najnowszą odsłoną serii Mario & Luigi, przedstawiciel firmy potwierdził niedawno, że niektórzy członkowie pierwotnego zespołu będą zaangażowani w ten nowy projekt. Mario & Luigi: Brothership zadebiutuje na Switchu w listopadzie.