20 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Furman Paladins wykorzystali późną walkę, aby wywołać oszałamiające zdenerwowanie w szaleńczym rajdzie przeciwko Virginia Cavaliers.

Furman Paladins wykorzystali późną walkę, aby wywołać oszałamiające zdenerwowanie w szaleńczym rajdzie przeciwko Virginia Cavaliers.

(CNN) Marsz szalony Zyskał reputację dzięki swojej prezentacji Niesamowite wstrząsy A fani uniwersyteckich kółek nie musieli długo czekać Niespodzianki w tegorocznych mistrzostwach mężczyzn.

W czwartek Virginia Cavaliers z czwartego miejsca zmierzyła się z 13. rozstawionym Furman Paladins — debiutującym w March Madness od 43 lat — w pierwszej rundzie Turnieju Koszykówki Mężczyzn NCAA 2023.

Wielu spodziewało się, że Cavs będą blisko, a Paladyni przegrywali przez większą część spotkania – Virginia powiększyła swoją przewagę do 12 punktów w pewnym momencie.

Virginia Cavaliers dodali swoje nazwisko do listy nominowanych do March Madness.

Paladyni walczyli o powrót do rywalizacji dzięki dobrej pracy w defensywie, która sprawiła, że ​​Virginia stała się niewygodnym sprzęgłem.

Wirginia prowadziła z przewagą 2 sekund i mniej niż 10 sekund na zegarze, Paladyni wymusili przechwyt środkiem pola, a Garrett Henn wykorzystał wolne podanie i pojechał do przodu.

Henn znalazł JP Biggiesa, który wydawał się być najfajniejszym człowiekiem na boisku, gdy poklepał go po ramionach i przystąpił do pogrzebania zwycięskiej trójki, dając Paladynom jednopunktową przewagę.

Gdy na zegarze pozostało 2,4 sekundy, Virginia była zmuszona do uderzenia, ale nie trafiła w desperackie uderzenie w brzęczyk.

Urządź wielkie świętowanie, gdy Paladyni szturmują kort, zanim drużyna zatańczy i ochlapie się wodą w szatni.

Biggies był najfajniejszym człowiekiem na korcie, opróżniając sprzęgło trzy, gdy czas kończył się na zegarze.

Po zwycięstwie Biggies dał wgląd w to, jak się czuł przed decydującym strzałem ze sprzęgła.

„Kiedy zobaczyłem, jak trafia w ręce Garretta Henna, pomyślałem: chcę piłkę. Czuję, że to są chwile, które złożyły się na całe moje życie i czuję, że zostałem dla nich stworzony” – powiedział Biggies.

„Kiedy dostałem piłkę i zobaczyłem swoją próbę strzału, wiedziałem, że wszystko, co mogę zrobić w tym momencie, to po prostu wstać i strzelić, i miałem całkowitą wiarę, że pójdzie do akcji”.

READ  Astros strzelił 5 meczów u siebie w drugiej połowie przeciwko Red Sox

„Cóż to za dzień być Paladynem” — dodał trener Foremana, Bob Richie.

Trener Cavs, Tony Bennett, opisał porażkę swojego zespołu jako „trudną”.

„Wiesz, ta gra – może być interesujące słowo, którego użyłbym. Czujesz, że rozumiemy, rozumiemy, a potem nagle w dowolnym momencie zmienia się na końcu”.

W sobotę Furman zmierzy się z numerem 5 w stanie San Diego.