18 sierpnia, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Philadelphia Eagles Offseason Workout

Miles Sanders: Czujemy się nie do powstrzymania, jak drużyna All-Star

Obrazy Getty

Offseason Eagle został wyróżniony przez wymianę na szerokiego odbiornika AJ Brownpodpis na przepustce rusher Hasson Riddickuchwyć interwencję defensywną Jordan Davis i plecy Nakobe Din w drafcie po zdobyciu mistrzostwa w Gruzji w zeszłym sezonie.

Wiele osób spoza organizacji oceniło te posunięcia jako zwiększające szanse Orłów na powrót po sezonie w 2022 roku. Miles Sanders Szczególnie podoba mu się to, co Brown w ataku oznacza dla zespołu i opowiada o samotności, gdy zmierzają na obóz treningowy.

„Człowieku, wszyscy czujemy się, jakbyśmy istniały Zespół gwiazd„Więc czujemy ulgę” – powiedział Sanders za pośrednictwem Cody’ego Benjamina z CBS Sports. „Czujemy się nie do powstrzymania, nie będę kłamać. Atmosfera jest świetna, zawsze była. Nick Sirianni wykonuje po prostu świetną robotę, utrzymując właściwe wibracje, dobrą chemię. W praktyce dużo konkurujemy. Ale musimy Widzisz. Przyjdzie do obozu, bierze to dzień po dniu. „dzień, a to wszystko jednoczy”.

Ci, którzy mają długą pamięć, pamiętają, że były rozgrywający Eagles, Vince Young, określił Eagles 2011 jako „Drużyna marzeń„Po podpisaniu kontraktu z klubem. Skończyło się na 8-8 i przegapieniu play-offów, więc nadzieja dla Philly byłaby taka, że ​​​​rzeczy mają się lepiej dla obecnej grupy gwiazd.READ  Źródła mówią, że właściciel Minnesoty, Timberwolves, Glen Taylor, spotkał się z Timem Connelly w ciągłym dążeniu do prezydenta Denver Nuggets