12 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

2023 March Madness: Brak doskonałych męskich nawiasów po tym, jak Fairleigh Dickinson z 16 nasionami denerwuje Purdue

2023 March Madness: Brak doskonałych męskich nawiasów po tym, jak Fairleigh Dickinson z 16 nasionami denerwuje Purdue

USATSI

Do Turnieju Mężczyzn NCAA pozostały tylko dwa dni, ale po tym, jak rozstawiony z numerem 16 FDU zdenerwował piątkowego wieczora rozstawionego z numerem 1 Purdue, nie ma już idealnych par do rozegrania. CBSSports.com. Zwycięstwo FDU było drugim zwycięstwem 16-1 w historii turnieju mężczyzn NCAA.

I nawet przed tym poważnym zamieszaniem, przed piątkowym turniejem NCAA, tylko 0,002 procent nawiasów na CBSSports.com było doskonałych.

Odsetek ten spadł do 0,001%, kiedy rozstawiony z numerem 3 Xavier utrzymał niewielką przewagę, pokonując nr 14 w Kennesaw State, 72-67. Ale tak naprawdę nie jest do końca szokujące, że żadne nawiasy nie pozostają idealne, biorąc pod uwagę, ile bałaganu stworzyło pierwsze marcowe szaleństwo.

Dwa największe niepokoje w czwartek miały miejsce w regionie południowym.

Już w drugiej grze Furman z numerem 13 był w stanie pokonać Virginię z numerem 4 w jednym z najbardziej szokujących finiszów ostatnich lat. W ostatnich sekundach obrona Furmana uwięziła Virginię Kehey Clark i próbowała odepchnąć piłkę w dół pola, próbując wyprzedzić czas. Jednak Foreman był w stanie przechwycić podanie Clarka, a J.B. Peggis połączył trzech zwycięzców gry na zaledwie 2,2 sekundy przed końcem, co dało Paladins zdenerwowane zwycięstwo 68-67.

Później, w czwartkowe popołudnie, nawiasy zostały jeszcze bardziej złamane, gdy numer 2 w Arizonie został wywrócony do góry nogami przez rozstawiony z numerem 15 Princeton 59-55. To była zacięta walka przez cały czas, a Tygrysy przegrywały tylko jednym punktem do przerwy, mimo że zmierzyły się z mistrzami Pac 12. Arizona wyszła na prowadzenie 51-41 na osiem minut przed końcem meczu, ale Princeton nie dorzucił bramki ręcznik. Zamiast tego Tygrysy zakończyły mecz 9:0 i utrzymywały Wildcats bez punktów przez ostatnie 4:44 konkursu.

Pamiętaj: nie bez powodu nazywają to March Madness.