12 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Fred VanVleet z Raptors jest oficjalnie załamany po przegranej z Clippers

Fred VanVleet z Raptors jest oficjalnie załamany po przegranej z Clippers

Ohm YoungmisukPisarz personelu ESPN3 minuty na przeczytanie

LOS ANGELES — Strażnik Toronto Raptors, Fred VanVleet, uderzył sędziego Bena Taylora za zabranie sędziego podczas porażki Raptors 108-100 z Los Angeles Clippers w środę wieczorem na Crypto.com Arena.

VanVleet nie wycofał się z konferencji prasowej po meczu i prawdopodobnie otrzyma wysoką grzywnę od NBA.

„Nie mam nic przeciwko, wezmę grzywnę, naprawdę nie obchodzi mnie to” – powiedział VanVleet. „Myślałem, że Ben Taylor był dziś okropny. Myślę, że przez większość nocy wiesz, kim jest ta trójka [officials]- Jest jeden lub dwa game over. To samo przez dwa kolejne mecze.

„[Losing on Monday at] Denver było oczywiście twarde. Wychodzę dziś wieczorem, ostro rywalizuję, zdobywam byki – technologia, która całkowicie zmienia dynamikę gry, całkowicie zmienia jej przebieg.

„Większość sędziów stara się za bardzo. Lubię wielu sędziów, starają się jak mogą, są bardzo uczciwi i komunikują się naprawdę dobrze. Są też inni sędziowie, którzy po prostu chcą być podtrzymywani i po prostu zakończyć gra. I nikt nie przychodzi, aby to zobaczyć… Przychodzą, aby zobaczyć graczy.

Raptors zostali wezwani za 23 faule, Clippers 18, ale Los Angeles miało 31 rzutów wolnych w porównaniu do 14 rzutów wolnych w Toronto. VanVleet został odgwizdany przez Taylora za faul techniczny, a do końca trzeciej kwarty pozostało 7:02. Clippers byli wtedy na nogach o 7.

Podczas gdy Toronto uzyskało prowadzenie 70-68 w dalszej części kwarty, Clippers podwyższyli prowadzenie do 12 na krótko przed czwartym startem.

Wyniki techniczne trzeciego kwartału były ósmym VanVleet w tym sezonie.

Raptors rozegrali dwa mecze z rzędu z powodu fauli technicznych w drugiej połowie. Podczas poniedziałkowej porażki z Denver 118-113 Scotty Barnes został wezwany przez oficjalnego Scotta Fostera za faul techniczny, po czym został wyrzucony na 28 sekund przed końcem czwartej kwarty. Prowadził wówczas jeden Nuggets.

READ  Menedżer Bucks, Jon Hurst w grze 3: „To nie był dobry mecz koszykówki i myślę, że zarządzanie odegrało pewną rolę”

Foster powiedział w raporcie puli po meczu, że Barnes został zwolniony za technika, ponieważ „użył mowy, która bezpośrednio kwestionowała integralność załogi”.

Trzech z ośmiu techników VanVleet pochodziło z Taylora, a jeden od innego sędziego z meczu, nad którym pracował Taylor. VanVleet powiedział, że „w pewnym momencie jako gracz wydaje się to osobiste i nie jest dobrym miejscem”.

Zapytano go, czy cokolwiek, co powiedział w środę wieczorem, doprowadziło go do otrzymania pomocy technicznej.

„Były takie momenty w tym roku, kiedy czułem, że nasz zespół został wyczerpany przez gwizdek” – powiedział VanVleet. „Zwłaszcza po nocy, którą właśnie spędziliśmy w Denver, jak się okazało, więc było kilka telefonów wcześniej, z którymi nie wszyscy się zgadzaliśmy. A gdybym powiedział do mojego zespołu:„ Chodźcie, grajmy dalej. '” [through] bull —- „To wymaga techniki, myślę, że to trochę szalone. Jak to, co robimy? Wiesz co mam na myśli?

„Oczywiście jest cienka granica, rozumiem to. Ale myślę, że jurysdykcja i podróż władzy, którą odbyliśmy w tym roku z niektórymi naszymi urzędnikami w tej lidze, wymknęły się spod kontroli i mogę o tym mówić , ale to śmieszne”.