7 lutego, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Film Super Mario przełożony na kwiecień 2023 r.

Film Super Mario przełożony na kwiecień 2023 r.

Zdjęcie: Nintendo

Animowany film Super Mario, w którym wystąpił Chris Pratt, miał pojawić się jeszcze w tym roku, ale wydaje się, że plany zostały teraz oficjalnie zmienione.

Shigeru Miyamoto z Nintendo po raz kolejny przesłał swoje konto na Twittera, aby przekazać tę wiadomość. Film będzie teraz podróżował od 21 grudnia 2022 do kwietnia 2023. Będzie to premiera na początku kwietnia w Ameryce Północnej, a później w Japonii.

W tej samej aktualizacji Miyamoto przeprosił, stwierdzając, że „warto czekać”:

„To jest Miyamoto. Po konsultacji z Chrisem Sanem, moim partnerem w Illumination na temat Super Mario Bros., zdecydowaliśmy się przenieść globalną premierę na wiosnę 2023 – 28 kwietnia w Japonii i 7 kwietnia w Ameryce Północnej. Moje najgłębsze przeprosiny, ale obiecuję warto będzie czekać.

Dyrektor generalny ds. oświetlenia, Chris Meledandri, również podzielił się oświadczeniem:

„Miyamoto-san i ja współpracowaliśmy przy wszystkich aspektach filmu Super Mario Bros.. Wspólnie z naszymi partnerami w Universal postanowiliśmy przenieść globalną premierę na wiosnę 2023 r. – 7 kwietnia w Ameryce Północnej i 28 kwietnia w Japonii. Cieszymy się, że możemy podzielić się z wami tym wspaniałym filmem”.

Oprócz Chrisa Pratta w obsadzie znajdzie się Charlie Day (Obrzeże Pacyfiku(jako Luigi, Anya Taylor-Joy)Gambit królowej(Jak Księżniczka Peach, Jack Black)Szkoła rocka(jako Bowser, Keegan-Michael Key)Toy Story 4(Jak Rogan i Seth Rogan)Ananas ekspresowy) jak Donkey Kong.

Co myślisz o tym opóźnieniu? Zostaw komentarz poniżej.