23 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Diablo Immortal jest na PC, bo fani będą go naśladować

Diablo Immortal jest na PC, bo fani będą go naśladować

Czterech wojowników trzymających różne bronie i noszących ciernistą czerwoną zbroję stoi razem w ciemnym zamku.

zrzut ekranu: Zamieć

Dziś, Blizzard ogłoszony Nieśmiertelny Diablo Zostanie wydany 2 czerwca Na urządzenia z systemem iOS, Android i PC. Wersja na PC była taką niespodzianką, jak wcześniej Blizzard powiedział, że ta nowa pozycja w serii ARPG dungeon-crawlin została stworzona od podstaw z myślą o urządzeniach mobilnych. ale według Puszki Deweloper, który stworzył pecetową wersję nadchodzącej gry, nabrał sensu po tym, jak firma stwierdziła, że ​​wiele osób i tak spróbuje ją naśladować na PC.

Według bloga Blizzarda o zapowiedzianym porcie na PCzespół miał trudności z podjęciem decyzji, czy stworzyć komputerową wersję programu Diablo wieczny. Obawiali się, że samo wydanie gry mobilnej na PC „oddałoby sprawiedliwość”. Uważali, że jeśli stworzyli port na komputery PC, będzie musiał zawierać przyjazne dla komputera elementy sterujące i inne opcje. W końcu Blizzard zdecydował się stworzyć tę wersję na PC wieczny Dzięki temu możesz dotrzeć do „jak największej liczby graczy – zwłaszcza naszych najbardziej oddanych fanów komputerów PC”.

Aha, Blizzard zdał sobie również sprawę, że wiele osób używa do gry czegoś takiego jak darmowy emulator Androida BlueStacks Nieśmiertelny Diablo W każdym razie na swoim komputerze. To doświadczenie będzie gorsze od specjalnie zaprojektowanej aplikacji na PC, nad którą Blizzard będzie miał większą kontrolę. Podczas gdy zarówno mobilna wersja gry, jak i port PC zostaną wydane 2 czerwca za darmo, Blizzard nazywa wersję PC „doświadczeniem” i jako taka gra zostanie uruchomiona na PC w stanie beta i zostanie zaktualizowana i poprawiono, ponieważ Blizzard otrzymał mocne notatki.

Nieśmiertelny DiabloPo raz pierwszy ogłoszono to w 2018 roku—Obsługuje również funkcję cross-play i cross-progresja na wszystkich urządzeniach, dzięki czemu możesz nadal grać w Barbarian w domu na komputerze lub w pociągu za pośrednictwem telefonu. Gra będzie również obsługiwać tradycyjne sterowanie klawiaturą i myszą na komputerach PC i konsolach oraz będzie wykorzystywać zmodyfikowany HUD, który powinien działać lepiej i lepiej wyglądać na większych ekranach.

Oczywiście, podczas gdy wielu (w tym ja) jest podekscytowanych otrzymaniem oryginalnego portu PC od Nieśmiertelny Diablo? Pozew został złożony w zeszłym roku przez Departament Sprawiedliwego Zatrudnienia i Mieszkalnictwa w Kalifornii Po wieloletnim śledztwie odkrył historie kilku kobiet, które codziennie doświadczały nękania i maltretowania podczas pracy dla Activision Blizzard.

Ponieważ pozew został ogłoszony w grudniu, Konsekwencje trwały dalej Doprowadziło to do rezygnacji ludzi, rozszerzenia wysiłków związkowych i większej liczby procesów sądowych i dochodzeń przeciwko firmie i jej kadrze kierowniczej.

READ  Valve ujawnia plany ulepszenia ekranu Steam Deck i baterii