9 grudnia, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

FC Zürich v Arsenal: Liga Europy – NA ŻYWO! | Liga Europejska

Najważniejsze wydarzenia

Może nie są u siebie, ale kibice Zurychu zaliczyli piękne TiVo za jednym golem. Gracze na boisku. Arsenał W stylowym, marynistycznym numerze.

Mecz odbędzie się dziś wieczorem w St. Gallen, ponieważ w Zurychu odbywają się zajęcia lekkoatletyczne.

Arsenal dokonał siedmiu zmian od weekendu. żart się zaczyna Arsenał Arteta powiedział mu, żeby mówił na boisku, żeby pokazać, że może rywalizować z Gabrielem Jesusem. Fajnie byłoby zobaczyć, co Marquinhos ma do zaoferowania.

I o coś trochę innego… Karen Carney, Guardian Guardian, o prowadzeniu rządowego przeglądu kobiecej piłki nożnej.

Arteta aspiruje wysoko.

różnica

Zurych: Brecher, Kamberi, Kryeziu, Aliti, Boranijasevic, Dzemaili, Selnaes, Guerrero, Krasniqi, Aiyegun, Okita. Subskrybenci: Kostadinovic, Omeragic, Santini, Marchesano, Hornschuh, Conde, Avdijaj, Vyunnyk, Rohner, Hodza, Mets, De Nitti.

Arsenał: Turner, Tomiyasu, Holding, Gabriel, Marquinhos, Sambi Lokonga, Xhaka, Tierney, Vieira, Martinelli, Nketiah. Subskrybenci: Ramsdale, White, Saka, Odegaard, Gabriel Jesus, Saliba, Zinchenko, Smith, Heine, Sirjan, Cozyr-Dubry.

Reguła: Muhammad al-Hakim (Szwecja)

Powitanie

Arsenal wraca do europejskiej gry. W zeszłym sezonie przegapili kontynentalną piłkę nożną, ale Mikel Arteta doprowadził ich do piątego miejsca i zakwalifikował się do czwartkowej zabawy.

Arteta aspiruje wysoko i chce wygrywać Liga EuropejskaOdważna pretensja do rozegrania meczu otwarcia fazy grupowej z Zurychem. Mistrzowie Szwajcarii nie wygrali swoich pierwszych siedmiu meczów ligowych w tym sezonie, więc powinien być gotowy na wybór gwiazdorskiego zespołu Arsenalu.

Ostatni raz zdobyli Puchar Europy, gdy Alan Smith pokonał Parmę w Pucharze Zdobywców Pucharów w 1994 r. Gabriel Jesus jest najnowszym graczem w swojej drużynie nr 9 i zamierza poprowadzić ich do wspaniałych trofeów, napastnika, który przyniósł zwycięskie mentalność z Manchesteru City i stara się to udowodnić w Europie.

READ  Justin Ress DQ zostaje odwrócony po ceremonii złotego medalu Rollercoaster 50 Back Gold

W takich czasach przyglądamy się tym, kogo możemy znać ze strony Zurychu. Zacznę (i zakończę) od Blerima Džemailiego, który spędził czas w Bolton pod koniec XX wieku. Trzeba przyznać, że nigdy nie grał dla klubu w lidze, ale naprawdę lubił to w Lancashire. Później grał dla Napoli, więc może Big Sam mylił się co do pomocnika. W wieku 36 lat wciąż jest silny.

Początek: 17:45 GMT.