22 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Elon Musk wskazuje na „epicki” czwarty kwartał po brakujących przychodach, drogi Cadillac Celestial od GM kusi Flacka, producenci samochodów podwoją wydatki na samochody elektryczne i nie tylko:

Elon Musk wskazuje na „epicki” czwarty kwartał po brakujących przychodach, drogi Cadillac Celestial od GM kusi Flacka, producenci samochodów podwoją wydatki na samochody elektryczne i nie tylko:

Jak na przykład Rynek kwitnieDzięki pozytywnemu rozpoczęciu sezonu wyników, większość akcji pojazdów elektrycznych wzrosła w tygodniu kończącym się 21 października.

W tym tygodniu liderem rynku zdobyli auta elektryczne Tesla, Inc. TSLA raport o zarobkach.

Oto główne wydarzenia mające na celu aktualizację inwestorów w samochody elektryczne:

Czas teraźniejszy w Tesli, Future Perfect: Przychody Tesli za trzeci kwartał i marża brutto na sprzedaży samochodów nie były szacowane, co spowodowało negatywny sentyment do akcji.

Dyrektor wykonawczy Elona Muska Brzmiał obiecująco w rozmowie o zarobkach. sugerować Czwarty kwartał prawdopodobnie będzie „epicki”. Miliarder potwierdził, że inauguracja odbędzie się prawie 1 grudnia. Firma dąży do podniesienia poziomu produkcji do 50 tys. do 2024 roku.

Tesla udostępniła na swoim oficjalnym koncie na Twitterze link do głosowania na stronach z superładowarkami, a ci, którzy mają konto Tesli, mogą oddawać swoje głosy. Firma poinformowała, że ​​w każdym trzymiesięcznym cyklu głosowania wyborcy mogą oddać wiele głosów, aby pomóc w wyborze nowych lokalizacji dla swoich superładowarek.

Tulipshare, platforma dla akcjonariuszy detalicznych, wezwała Teslę do powiązania wynagrodzeń kadry kierowniczej z czynnikami środowiskowymi, społecznymi i związanymi z zarządzaniem, podał Reuters. Grupa poinformowała, że ​​planuje przedstawić uchwałę akcjonariuszy w tej sprawie podczas dorocznego zgromadzenia akcjonariuszy producenta samochodów elektrycznych w 2023 roku. Jak dotąd wynagrodzenie prezesa Muska jest powiązane z wynikami finansowymi firmy.

z Twitter, Inc. TWTR Zbliża się termin realizacji transakcji, w tym analitycy Gary Czarny Przyszły fundusz, oczekuj Przytrzymaj, aby odciążyć więcej akcji Tesli w następnym tygodniu. Black spodziewa się wzrostu akcji Tesli, gdy zniesie umowę na Twitterze.

Zobacz też: Elon Musk mówi, że jest to „najbliżej III wojny światowej” od 1962 roku, ostrzegając przed globalną recesją trwającą do wiosny 2024 r.

Cadillac GM przedstawia 300 000 $ EV: General Motors Corporation GM Zapowiedź Cadillaca Ultraluksusowy samochód elektryczny o nazwie Celestiq z ogromną ceną 300 000 USD, który wejdzie do produkcji pod koniec przyszłego roku. Niewielu wierzy, że znajdą się tacy, którzy wezmą najdroższy samochód i zaczną rysować z nim paralele Firma Apple AAPL Teraz nieistniejąca edycja 18-karatowego złota Apple Watch.

READ  NASA wybiera trzy firmy, które opracują pojazd księżycowy dla astronautów Artemis

Producenci samochodów podwoją wydatki? Oczekuje się, że wydatki na pojazdy elektryczne, a także baterie i materiały akumulatorowe wzrosną do 1,2 biliona dolarów do 2030 r., podał Reuters, powołując się na publiczne dane i prognozy producentów samochodów.

Według raportu, producenci samochodów chcą zbudować 54 miliony akumulatorów elektrycznych w tym samym czasie, co stanowi około 50% całkowitej produkcji pojazdów.

Rivian zakończył naprawę wycofanych pojazdów: Rivian Automotive, Inc. wieś Dyrektor wykonawczy Odstraszanie RJ Powiedział na konferencji TechCrunch, że firma naprawiła znaczną większość Ponad 12 000 pojazdów wycofanych w tym miesiącu.

Wezwanie zaczęło naprawiać luźną blokadę łączącą przedni górny wahacz i zwrotnicę.

Zauważył również, że Rivian jest podekscytowany przestrzenią e-rowerów. Prezes zasugerował, że będzie on odgrywał ważną rolę w transporcie, zarówno w przypadku przemieszczania towarów w celach handlowych, jak i przemieszczania się osób.

Książka zamówień Kano obfituje w: Kano ty GOEV Ogłosił wiążące zamówienie na zakup 9300 pojazdów elektrycznych od Kingbee, dostawcy usług wynajmu ciężarówek, z opcją zwiększenia liczby pojazdów do 18 600 pojazdów. Kingbee będzie wyposażać, rolować i dostarczać pojazdy Canoo jako gotowe rozwiązania flotowe dla przedsiębiorstw oraz małych i średnich klientów biznesowych w Stanach Zjednoczonych

Przeczytaj następujące: Najlepsze zapasy do samochodów elektrycznych

Wydajność EV za tydzień:

Cadillac Celeste. Zdjęcie dzięki uprzejmości.