25 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Policja z Chicago twierdzi, że listonosz USPS ukradł ciężarówkę pocztową w South Pulaski w Little Village po próbie napaści na tle seksualnym.

Chicago (WLS) – Chicagowska policja twierdzi, że mężczyzna próbował napaść seksualnie na przewoźnika US Postal Service, zanim ukradł jego ciężarówkę pocztową w sobotę rano w dzielnicy Little Village w Chicago.

Policja opublikowała nieruchomy obraz przechwycony przez CCTV w sklepie spożywczym na stacji benzynowej chwilę przed atakiem. Mają nadzieję, że pomoże im to zlokalizować tego człowieka, którego USPS określa jako „uzbrojonego i niebezpiecznego”.

Policja poinformowała, że ​​28-letnia pracownik poczty jechała swoim samochodem pocztowym pod blokiem 2800 South Pulaski Road o 9:15, kiedy znalazła w środku ukrywającego się mężczyznę.

CPD wydała ostrzeżenie społeczne, że podejrzany „pociągnął ją za włosy i kazał pojechać na pobliski parking… a następnie kazał jej przejść na tył ciężarówki i się rozebrać”.

Policja powiedziała, że ​​gdy próbowała uciec tyłem ciężarówki, podejrzana uderzyła ją i zdjęła część jej ubrań.

Policja powiedziała, że ​​po kłótni ofiara w końcu zdołała uciec z podejrzaną, a następnie pojechała jej samochodem pocztowym.

„Widzieliśmy wiele samochodów zespołu ścigających się na południe, mówi ta kobieta, która przygotowywała się do sprzedaży metra niecałego przecznicy od stacji benzynowej” – powiedziała Nora Favela, mieszkanka Little Village.

Porzuconą ciężarówkę znaleziono niedługo później w bloku 4500 West Marquette Road w West Lawn.

POWIĄZANE: „Mają rodziny w domu”: Backtown Postal Robbery przyłapany na aparacie

Ofiara została przewieziona do szpitala św. Antoniego z obrażeniami nie zagrażającymi życiu i została zwolniona, zgodnie z USPS.

W ostrzeżeniu stwierdzono, że podejrzany miał wiele tatuaży na ramionach i klatce piersiowej oraz tatuaże na boku głowy.

Policja z Chicago opublikowała w sobotę w Little Village zdjęcie z monitoringu mężczyzny poszukiwanego za próbę napaści seksualnej na przewoźnika USPS.

Tymczasem drugi pojazd, który również został porzucony poza stacją benzynową, na której doszło do napadu, może być częścią śledztwa.

READ  Binance.US zawiesza depozyty w dolarach amerykańskich po kampanii regulatorów

Policja nie była w stanie ustalić, czy była napastnikiem. Jednak kierownik sklepu powiedział, że został w pracy na kilka godzin i nigdy się nie zgłosił, więc wymeldowano go późnym popołudniem w sobotnie popołudnie.

„Wyszedłem około 10 rano i właśnie zobaczyłem kilka samochodów policyjnych, dookoła taśmą klejącą i zaglądali do środka samochodu” – powiedział Sam, mieszkaniec małej wioski.

Zarówno CPD, jak i USPS proszą o pomoc publiczną w tej sprawie. Jeśli rozpoznasz mężczyznę, policja prosi, abyś nie konfrontował się z nim i wezwał śledczych.

Poczta oferuje teraz nagrodę w wysokości do 50 000 dolarów każdemu, kto dostarczy informacje prowadzące do aresztowania i skazania.

Każdy, kto ma informacje, powinien zadzwonić na infolinię United States Postal Inspection Service pod numer 877-876-2455.

Copyright © 2022 WLS-TV. Wszelkie prawa zastrzeżone.