22 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Elon Musk powiedział, że „w 100% się myli”, twierdząc, że Twitter jest „zdecydowanie” największym silnikiem kliknięć w Internecie

Elon Musk powiedział, że „w 100% się myli”, twierdząc, że Twitter jest „zdecydowanie” największym silnikiem kliknięć w Internecie

Elon Musk napisał w sobotę na Twitterze, że Twitter jest głównym źródłem odesłań do innych stron internetowych.Idris Latif/Reuters

  • Elon Musk w sobotnim tweecie twierdził, że Twitter jest „największym dotąd silnikiem kliknięć w Internecie”.

  • Nowy właściciel serwisu był szeroko wyśmiewany w odpowiedziach użytkowników odrzucających jego twierdzenie.

  • Twitter wygenerował 7,7% odesłań w styczniu, a Facebook 74,1%, na Datareportal.

Elon Musk był szeroko wyśmiewany po tym, jak stwierdził, że Twitter jest zdecydowanie największym motorem „kliknięć” w innych witrynach w Internecie.

w ćwierkać W sobotę nowy właściciel Twittera wskazał, że platforma jest największym źródłem odesłań do innych serwisów. Odpowiadał na wymianę, dyskutującą o tym, jak mały ruch pochodzi z Twittera, z autorem Mattem Taiby mówić 10 minut w podkaście „The Joe Rogan Experience” warte jest rocznego tweetowania.

Musk odpowiedział: „Twitter prowadzi ogromną liczbę kliknięć do innych witryn/aplikacji. Największy jak dotąd silnik kliknięć w Internecie”.

Został następnie skrytykowany, ponieważ użytkownicy wskazywali, że Facebook jest głównym generatorem ruchu dla innych witryn.

Tom Coats, twórca produktu, ćwierkanie: „100% źle. Żenujący błąd. Nawet jeśli wyszukiwarki go ignorują, to jest źle. Czuję, że wraz z pisaniem więcej menedżerów reklam i partnerstwa (jeśli coś zostało) zanikają”.

Płaszcze Weź udział w badaniu Z Datereportal, który sugerował, że Twitter wygenerował w styczniu 7,7% odesłań do mediów społecznościowych, co stanowi ułamek 74,1% kliknięć z Facebooka.

Pod względem wszystkich witryn Twitter zajął dziewiąte miejsce pod względem ruchu, nieco wyżej niż witryna dla dorosłych Pornhub.

2016 Badanie zostało przeprowadzone za pomocą serwisu analizującego dane parse.ly cytuj to laboratorium niman Okazało się, że przeciętna organizacja informacyjna generowała tylko 1,5% ruchu z Twittera, a 5% największych wydawców otrzymuje 11% kliknięć z platformy.

Była pracownik Twittera Claire Diaz Ortiz Powiedział Twierdzenie było fałszywe, a firma nigdy nie sprzedawała się reklamodawcom za pomocą kliknięć, ponieważ powszechnie wiadomo było, że mają znacznie mniej witryn takich jak Facebook.

READ  Buttigieg wzywa prezesów linii lotniczych do zapewnienia niezawodności tego lata po falach zawirowań

Musk szuka sposobów na zwiększenie rentowności Twittera po tym, jak powiedział w zeszłym tygodniu, że firma była Tracisz 4 miliony dolarów dziennie. on jest Około 3700 pracowników Twittera zostało zwolnionych Po pozyskaniu 44 miliardów dolarów na cięcie kosztów.

Jego pierwsza próba wygenerowania nowego przychodu, uruchomienie weryfikacji za 8 USD, Skończyło się farsą Użytkownicy siali spustoszenie podszywając się pod wybitne osobistości, takie jak George Bush i Tony Blair, a także firmy takie jak Lockheed Martin i Eli Lilly.

Od tego czasu pojawiły się doniesienia, że ​​piżmo Promuj ideę umieszczenia całej witryny za paywallemI rzeczywiście Płynna możliwość bankructwa W swoim pierwszym spotkaniu z pracownikami Twittera.

Przeczytaj oryginalny artykuł na zainteresowany handlem