29 listopada, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Dysk Google przeprojektowuje skaner dokumentów na Androidzie

Dysk Google przeprojektowuje skaner dokumentów na Androidzie

Oprócz nowej strony głównej i innych ulepszeń interfejsu użytkownika, Dysk Google na Androida wprowadza gruntowne przeprojektowanie interfejsu skanera dokumentów i dodanie większej liczby funkcji.

Możesz go uruchomić z dedykowanej kamery FAB, która pojawia się nad prostokątną kamerą dla „Nowego”, która nadal zachowuje „Skanuj” jak poprzednio. Zamiast domyślnej aplikacji aparatu otrzymasz dedykowany wizjer z Dyskiem Google i uproszczonym sterowaniem. Warto zauważyć, że tryb automatycznego robienia zdjęć oraz ręczny zrobią zdjęcie, gdy wszystko będzie gotowe.

Spowoduje to uruchomienie nowego interfejsu „Podgląd” z nowoczesnym dolnym paskiem Material You. Dostępne narzędzia obejmują:

  • Przycinaj i obracaj: Automatyczne przycinanie, bez przycinania, obracanie
  • Oczyszczalnik: Brak, Auto, Kolor, Skala szarości
  • Odzyskanie
  • wytrzeć

Możesz także dodać dodatkowe strony, a opcja Gotowe w prawym górnym rogu przeniesie Cię do interfejsu Zapisz na Dysku, gdzie możesz wybrać tytuł i wybór folderu.

Przeprojektuj

Widzimy, że dzisiaj wprowadzono tę przeprojektowaną wersję skanera Wersja 2.23.457.1 Dysk Google na Androida. Inne zmiany w tej wersji obejmują nowy Kanał główny z górną zakładką „Sugerowane” zapewniającą prosty widok listy, a „Aktywność” zastępuje powiadomienia. Oznaczona gwiazdką zastępuje starą zakładkę Workspaces, która została przeniesiona do szuflady nawigacji dla kont korporacyjnych na drugą pozycję.

Wreszcie aplikacja Pliki używa kart dla każdego elementu w widoku siatki. Nazwa pliku została przeniesiona na górę zamiast znajdować się wcześniej pod podglądem.

dawny

Więcej na Dysku Google:

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich, aby zarabiać. więcej.

READ  PS VR2: kolejna próba Sony włączenia gier rzeczywistości wirtualnej do głównego nurtu